Gülşah Güçyetmez kimdir | Fisilti.NET
Biyografi

Gülşah Güçyetmez kimdir? Adnan Oktar`ın Kediciklerinden Gülşah güçyetmezi tanıyalım

Adnan Oktar`ın kedicikleri olarak bilinen bir gurup sarışın ve düzgün fizikli kızlar arasında en ilgi çekici isim Gülşah Güçyetmez`i tanıyalım.

Kimdir bu Gülşah Güçyetmez mesleği nedir, kaç yaşında, aslen nerelidir, öğrenim durumu nedir, Adnan oktar ile ilişki bağı ne derecedir sorularını yanıtsız bırakmayalım.

Kedicik Gülşah Güçyetmez Kimdir

kedicik gülşah güçyetmez
Kedicik Gülşah istanbulda yaşayan bir ailenin kızı halen istanbulda yaşamakta.Bilfen Koleji’nde okudu daha sonra Fenerbahçe Lisesi’ni birincilikle bitirdikten sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Güzel kedicik çok iyi ingilizce ve almanda biliyor. okul yıllarında Tiyatro ve dans ile ilgilendi. Okuldan mezun olduktan sonra Makina paraça üretimi ve Makina parçaları ithalatı ile ilgilendi.

Adnan Oktara ait olan A9Tv ekranlarında Doğada var olan yaratılış prensiplerinden faydalanılarak benzer işlevlere sahip teknolojik aygıtların tasarımlarının en kısa yoldan ve en mükemmel biçimde gerçekleştirilmesi noktasında araştırma ve birikimlerini paylaşıyor.
Bu konuşmalarında paleontoloji biliminden faydalanarak milyonlarca yıllık fosilleri tanıtıyor. Ayrıca genetik, fizik, astrofizik, parçacık fiziği, moleküler biyoloji, tarih, kimya gibi bilimin farklı dallarında yaptığı araştırmaları en yeni gelişmelerin ışığında izleyicilere aktarıyor.
Darwinizm ve Materyalizm Felsefelerinin yanlış olduğu düşüncesini benimseyen Gülşah Güçyetmez A9 Tv ekranlarında Meteryalizm Felsefesinin yanlış yönleri hakkında yorumlarını belirtiyor.

Adnan Oktar ile Nasıl Tanıştı

kedicik gülşahÜniversite Yıllarında Adnan Oktar`ın Kitaplarını okuduğunu ve çok etklendiğini belirten Gülşah Şöyle diyor; Üniversitedeyken, Adnan Oktar Hoca’mızın kitaplarını okumaya başladım ve Hocamızla tanışmak istedim. Adnan Oktar dünya üzerinde daha önce kimsede görmediğim samimiyet, candanlık, çok derin incelikleri fark eden keskin bir akla sahip.Bir gazeteci ile röportajında gazetecinin zaten çok güzelsiniz neden bukadar iddalı giyinip makyaj yapıyorsunuz sorusuna şu cevabı verdi;

gülşah güçyetmez kedicikZaten çok güzelsiniz, neden bu kadar iddialı giyinip, makyaj yapıyorsunuz?/ Bence güzellik ruhun Allah’a aşık olmasıyla ortaya çıkıyor. İmanla, eğitimle, kültürle de daha etkili hale geliyor. Her bayan fıtrat olarak güzel olmak ister. Ben de bütün imkanlarımı kullanıp güzel, temiz, nezih, kaliteli görünmek istiyorum.
Biliyorsunuz bazı kişiler Müslümanları hem görünüm olarak, hem ahlak olarak dünyada olumsuz, hoşa gitmeyen yönlere sahipmiş gibi tanıttı. Oysa Allah Müslümanların temiz ve bakımlı olmasını istiyor.

Bir çok din adamının Adnan Oktar ve kediciklerinin islam dinini yozlaştırma cabası içerisinde oldugunu belirtmekte. İslamiyette mahremlik ön planda oldugu için kediciklerin yürek hoplatan kıyafetler giymeleri ve haremlik selamlık cercevesinden bir hayli uzak bir şekilde A9 Tv ekranlarında yer almaları ne derece doğru olur bilinmez..

Güncelleme: 05/09/17

Benzer Konular

Comments (1)

Bir Cevap Yazın