Meryem Dizisi Reyting Rekorlarını 6.Bölüm İle Kıracak! | Fisilti.NET
Diziler

Meryem Dizisi Reyting Rekorlarını 6.Bölüm İle Kıracak!

Meryem dizisi 6. Bölümü ile Çarşamba akşamı bizlerle olacak. 6. bölüm fragmanını yayınlayan dizinin sırlarla örülü olan olay örgüsü Çarşamba akşamlarına yine damgasını vuracak. Meryem’in yeni bölümünde yine olayların ardı arkası kesilmeyecek. Savaş, doğru bildiği tüm gerçekleri anlatırken; Meryem bir hayal kırıklığı daha yaşayacak. Bakalım Meryem’in yeni bölümünde bizleri ne gibi bomba gelişmeler bekliyor!

Meryem Oktay Hakkındaki Gerçekleri Öğreniyor

Meryem yeni bölüm fragmanının 2.si izleyicileri ile buluştu. Başrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Furkan Andıç’ın rol aldığı dizinin yeni bölümü bu akşam Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Dizinin 6.bölümünden flaş kesitler sunan fragman da çarpıcı gelişmeler yer alıyor. Özellikle Savaş’ın bildiği tüm gerçekleri anlattığı anlar büyük bir merak uyandırdı. Oktay’ın nasıl bir yalancı olduğunu Meryem anlayacak mı? Meryem sonunda Oktay’ı korumaktan vazgeçerek her şeyi itiraf edecek mi? Oktay savcılık görevinden az mı ediliyor? Meryem yine heyecan dolu yeni bölümü ile bu soruların hepsini bu akşam ekranlarınıza taşıyacak.

Oktay Köşeye Sıkışmış Durumda!

Meyem yeni fragman oldukça heyecan dolu geldi. Dizinin en heyecanlı bölümü olduğunun üstüne çizen 6.bölüm fragmanı oldukça iddialı. Artık her şey açığa çıkıyor gibi görünüyor. Oktay’ın ise başı belada. Savaş ise doğru bildiği tüm gerecekleri bir bir anlatıyor. Savaş’ın ‘’kredi çektim’’ diyerek yaptığı harcamalar gün yüzüne çıkıyor. Savaş, Meryem ve Oktay arasındaki ilişkinin detaylarını öğrendiği gibi polise ifade veriyor. Savaş, Oktay’ın görevini kötüye kullandığını ima ederek Oktay’ın köşeye sıkışmasını sağlar. Meryem ise Savaş’ın söylediklerinden etkilendiği için artık Oktay’ın söylediklerine inanmıyor. Peki, Meryem tüm gerçekleri anlatacak mı?Savaş, Oktay ve Meryem’in sevgili olduklarını kanıtlamak üzeredir. Oktay’ın engelleme çabalarına rağmen Savaş, Oktay ve Meryem’in birlikte olduğu otel odasında dalar. Gördükleri ile şok olur. Turan Ersoy ise Sargun Holding’in yolsuzluk davası için tekrardan İstanbul’a gelmiştir. Savaş, babasının ne kadar korktuğunu görse de her zaman doğrulardan yana olur. Meryem’e ise onu çıkaranın Turan Ersoy olduğunu ve Oktay’ın babasından para aldığını ispatlamak için elinden geleni ardına koymayacaktır. Meryem onu hapisten çıkartanın Oktay olduğunu düşünse de artık gerçekleri öğrenmek üzere.

İki Yalancı dizisi final yaptı detaylar için tıklayınız.

Güncelleme: 06/09/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın