Kadınları Etkileme ve Madara Olmak Korkusu | Fisilti.NET

Kadınları Etkileme ve Madara Olmak Korkusu

Erkeklerin genç yaşlardan beri önemli sorunlarından birisidir kadınları etkileme sorunu. Esasında pek çok erkek kadınları etkilemek ister. Ancak kadınları etkilemek ya da onların zihinlerinde bir iz bırakmak isteyen erkekler madara olmaktan da çekinmektedir. Genel olarak bu korkuyu çekingen ve deneyimsiz erkekler yaşamaktadır. Bu noktada söylenmesi gerekli olan en önemli husus ise; şayet kadınlar hakkında yeterince bilgi sahibi değilseniz, onları etkilemenin hiç de kolay olmayacağı gerçeğidir. Bundan dolayı dikkat çekmek isterken komik duruma düşme tehlikesi her zaman vardır. Şayet kadınları etkilemek istiyorsan tecrübelerle sabit olmuş başarılı yöntemleri kullanmak sizi komik duruma düşmekten de kurtaracaktır.

Kadınları Etkileme Yöntemleri Nelerdir?

Kadınları etkileme yöntemleri nelerdir? Sorusu esasında oldukça nazik bir konuyu içermektedir. Bu noktada esas olarak kadınları etkileme yollarından bahsederken ilk olarak dikkatleri üzerine çeken konu; sunum konusudur. Bu noktada hediye paketinin sunumunu düşünebilirsiniz. Zira sunum kadınları etkiler. Şayet aşağıdaki üç unsura dikkat ederseniz kadınları etkilemeniz mümkün olacaktır. Bunlar;

  • Nasıl göründüğün
  • Ne söylediğin ve ne söylemediğin
  • Nasıl söylediğin

Sıralanan bu üç unsura dikkat etmek kadınları etkileme yol ve yöntemlerinin en önemli aşamasını oluşturmaktadır. Esasında sıralanan bu üç unsur biraz karizma ve beden diliyle doğrudan ilgini olan unsurlardır. Giydiğiniz kıyafetlerin belirli bir tarzının olması ya da konuşma şekliniz ve nezaketiniz sizin kadınları etkilemekteki en önemli kozlarınızdır.

Başlıca Kadınları Etkileme Yolları
 Kadınları etkileme yolları konusu esasında sizin karakterinizle ilgili olduğunu bilmelisiniz. Yani sizin beden diliniz, karizmanız ya da hitap şekilleriniz kadınları etkileyip etkilememenizle doğrudan ilgilidir. Bundan dolayı kadınları etkileme yolları hakkında en önemli unsurun sizin nasıl göründüğünüz ve karşınızdaki tarafından nasıl algılandığınız olduğunu unutmamanız gerekmektedir. Bu noktada bazı kadınları etkileme yollarını sıralayacak olursak;

  • Kadınlara iltifat etmek onları etkiler
  • Gözlerinin içine bakarak konuşmak kadınları etkiler
  • Onun hakkında sorular soruyor olman kadınları etkiler
  • Kendinden bahsetmen kadınları etkiler
  • Yüzün ve omzunun ona dönük olması kadınları etkiler

Gibi pek çok farklı özelliği sıralamak mümkün olmaktadır. Ancak burada en çok dikkat edilmesi gerekli olan hususun karşınızdaki tarafından nasıl algılandığınız konusu olduğunu unutmamak gerekmektedir.

Saç örgü aparatları hakkında bilgi için tıklayınız.

Güncelleme: 07/09/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın