Alişan ve Eda Erol'un Ayrılık Nedeni Eski Sevgili Mi? | Fisilti.NET
Magazin

Alişan ve Eda Erol’un Ayrılık Nedeni Eski Sevgili Mi?

Kasım ayında nikah masasına oturmaya hazırlanan Erol ile Alişan ayrıldı. Büyük bir şok yaratan ayrılığın arkasında Erol’un eski sevgilisi olan Ogan Şenyolcu’nun olduğu iddia edildi. Çıkan haberlerden sonra sessizliğini bozan Şenyolcu, ‘’iddialar gerçek değil’’ açıklamasını yaptı. Magazin kulislerinde, çiftin Erol’un eski sevgilisi olan Şenyolcu ile ilgili bir tartışma yaladıkları ve bunun ardından da ayrılık haberinin geldiği duyulmuştu. Çıkan haberler hakkında sessizliğini bozan Şenyolcu ‘’ herkes gibi bende şaşkınım’’ dedi.

Ogan Şenyolcu Açıklama Yaptı

Ogan Şenyolcu açıklamasını şöyle sürdürdü:

‘’Eda ile geçmişte yaşamış olduğumuz birlikteliğe dair izinsiz yapılan bu haberlere oldukça fazla şaşırdım. Yayımlanan haberlerde benim ağzımdan çıkmış gibi gösterilenler asal doğru değildir. Çiftin ilişkilerini noktalaması ile ilgili yakından uzaktan hiçbir alakam bulunmamaktadır. Hakkımda yapmış oldukları karalama ve iftira kampanyası sebebi ile hukuki süreci başlatmış bulunmaktayım’’ dedi.

Çiftin Sosyal Medya Üzerinden Yaptıkları Açıklamalar

Kasım ayında evlenecek olan çift yollarını ayırdı. Sosyal medya üzerinden ayrılığı doğrulayan Alişan’ın açıklaması şöyle:

‘’Eda ile nişanı attık evet doğru. Birlikteliğimizin biz de evlilik ile sonlanmasını isterdik. Maalesef ki olmadı. Nişanlık zaten birbirini tanıma dönemidir. Biz bu süreç içerisinde anlaşamayacağımızı anladık. Konuşarak karşılıklı olarak ayrılık kararı aldık, ailelerimize de bildirdik. Onlar bizi barıştırmak için uğraştılar sağ olsunlar. Ama iki yetişkin insan olarak biz vermiş olduğumuz karardan eminiz. Bu ayrılık karşısında taraflar birbirlerine küs, düşman gibi kötü hikayeler beklemeyin. Eda benim hayatımda hep hanımlığı ve iyiliği ile hatırlanacak birisi, ailesi de aynı şekilde. Basın mensuplarından ricam ise bu süreç içerisinde gerekli hassasiyeti göstermeleri, ailelerimizde, bizde üzülüyoruz’’ dedi.İlk açıklamayı Eda Erol instagram hesabı üzerinden ‘’ Çok değerli nişanlımla yollarımızı iki medeni insan gibi ayırdık. Her şey için çok teşekkür ederim’’ diyerek yapmıştı. Fakat bu paylaşımın ardından çok uzun bir süre geçmeden Erol’un kardeşi Bihter Erol kendi sayfasında ‘’Ablam Eda Erol’un hesabı hacklenmiştir’’ diye yazmıştı. Çiftin ayrılık nedeni oldukça merak ediliyor.

Murat Dalkılıç Şilan Makal hakkında bilgi için tıklayınız.

Güncelleme: 08/09/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın