Kalp Atışı Yeni Fragmanda Bahar Ölecek Mi? | Fisilti.NET
Diziler

Kalp Atışı Yeni Fragmanda Bahar Ölecek Mi?

Kalp atışı yeni fragman yayınlandı, izleyicinin karşısına 10.bölümü ile gelecek olan dizinin fragmanı izleyiciler ile buluştu. Yeni bölümün en çarpıcı sahnelerinden biri ise kalbinden vurulan Bahar’ın korku içinde hiçbir şey hissetmediğini söylediği; Ali Asaf’ın Eylül’ün en büyük destekçisi olduğu ve Eylül’ün silahlı saldırganı hastaneyi savaş alanına çevirmesinden kendini sorumlu tutuğu sahneleri dikkat çekti. Heyecan dolu bir bekleyişin ardından dizinin 10.bölüm 2. Fragmanıda takipçileri ile paylaşıldı. Bayram nedeni ile ekranlara kısa bir ara veren dizinin yeni bölümünde oldukça çarpıcı görüntüler dikkat çekiyor. Özellikle kanlar içerisinde yere yığılan Bahar’ın görüntüleri merak uyandırdı. Bahar ölecek mi? Ali Asaf ve Eylül’ü neler bekliyor? Hepsi yeni bölümde sizlerle…

Yeni Bölümde Neler Yaşanacak

Kalp Atışı yeni bölüm izleyicisinin karşısına yine bomba gibi çıkacak. Karşısında onu yaşadıklarından sorumlu tutan ve kontrolünü kaybetmiş bir hasta, kucağında ise son nefesiyle bir umutla kurtulmayı bekleyen polis memuru..Acilde ölüm ile cebelleşen Bahar, onu kurtarmak isteyen Ali Asaf, acısından darmadağın olan Fatih..Özel hareket timlerinin kontrol altına aldığı kilitli kapılar, çıkışlar girişler, fare kapanına dönmüş bir hastane.. Eylül Gülayşe Büyükannesi için savaşırken kendisini daha büyük bir savaşın içerisinde bulacaktır. Bu sefer ise karşısındaki düşman oldukça tehlikelidir. Herkesin nefeslerini tuttuğu, tehlikenin giderek büyüdüğü bu ortamda kimse için hiçbir şey artık eskisi gibi olamayacak gibi görünüyor.

Kalp Atışı Dizisi Son Bölümde Yaşananlar
Kalp Atışı dizisi son sürat hikayesine devam ediyor. Eylül için sürpriz bir gece hazırlayan Ali Asaf’ın sürprizi beklenmedik bir şekilde son bulur. Hastanenin bahçesinde bulunan küçük kızı şok edici sırrı, Ziyanur ve Süleyman’ın dinmeyen öfkeleri, Oğuz’ un Eylül için verdiği savaştan vazgeçişi. Bütün bunlar yaşanırken son bölümde kimsenin fark edemediği bir tehlike karşılarına çıkar. Basit bir hırsızlık gibi görünen olayın ardından akıl almaz bir tehlike ortaya çıkar. Tüm hastanenin üzerine kara buutlar çöker. Eylül’ün hayata meydan okuma mücadelesi hala devam ediyor. Bakalım mücadelesinde Eylül nelerle karşılaşacak.

Meryem dizisi hakkında bilgi için tıklayınız.

Güncelleme: 08/09/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın