Simit Diyeti İle 3-6 Kilo Vermek İster Misiniz? | Fisilti.NET

Simit Diyeti İle 3-6 Kilo Vermek İster Misiniz?

Diyet çoğu zamanla katı kuralları bulunan, bazı yiyeceklerin yasaklandığı ve düşük kalorili yiyecekler içeren beslenme düzeni olarak değerlendirilmektedir. Oysaki kelime anlamı ile insanın ya da hayvanın yediği her şeyi kapsamaktadır. İsterseniz günde fazla kalori tüketin isterseniz çok az bir kalori miktarı alın hepsi bu tanımın içerişinde yer almaktadır. Gün içerisinde tükettiğiniz her şey uyguladığınız diyeti oluşturmaktadır. Diyetiniz sizi zayıflatabilir, şişmanlatabilir veya mevcut kilonuzu sabit olarak tutmanızı, sağlıklı kalmanızı veya hasta olmanızı sağlayabilir.

7 Günlük Simit Diyeti Zayıflatıyor

Her mevsim popülerliğini koruyan simit Türk insanının en sevdiği atıştırmalıklarından biridir. Oldukça lezzetli ve doyurucu olan simit ile diyetinizi yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Simit günümüzde zayıflamak isteyen kişilerin diyetleri için hazırlanan programlar içerisinde yer alan bir yiyecektir. Simit diyeti son birkaç yıldır popüler olan ve ortalama 900 kalorilik bir programdan oluşan, insanların sağlıklı bir şekilde zayıflamasını sağlayan diyettir. Protein bakımından da oldukça zengin olan simit diyetinin içerisinde et ve tavukta yer almaktadır. 7 günlük bir diyet programından oluşan bu liste yaklaşık olarak 3 ile 6 kilo arasında zayıflamanızı sağlar. Simit diyetinde zayıflama oranı kişiden kişiye göre değişmektedir. Bu süreç kilo verme hızı bakımından bünyeye göre farklılıklar gösterir.

Simit İle Kilo Vermek Mümkün!
Simit ile kilo vermek ister misiniz? Hem simidin o geleneksel lezzetinden faydalanmak hem de fazla kilolarınızdan kurtulmak 7 günlük basit bir program ile mümkün. Özellikle Pazar günleri kahvaltınızı süsleyen simit bundan sonra diyetlerin içerisinde de tüketilen besinler arasında yerini aldı. Dikkat edilmesi gerekilen nokta simit diyetini 7gün uyguladıktan sonra bir süre diyete ara vermektir. Diyetlerin içerisinde yer alan simidin 260-300 kcal yani 4 dilim ekmeğe eşit geldiği söyleniyor. Normale daha fazla ekmek tüketen biri iseniz bu liste kilo vermenizde büyük yarar sağlıyor. Diyeti uygulayacağınız süre içerisinde simidinizi evinizde maya, tuz, un ve susam ile bile hazırlayabilirsiniz. Uygulama açısından diğer diyet programlarına göre daha kolay hazırlanan bu diyeti evinizde, işyerinizde rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Böylelikle hem çok sevdiğiniz simidi yemiş hem de kilo vermiş olursunuz.

Kadınları etkileme yolları için tıklayınız.

 

Güncelleme: 09/09/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın