Çocuklar Duymasın Yeni Fragmanda Meltem Yakın Markajda! | Fisilti.NET
Diziler

Çocuklar Duymasın Yeni Fragmanda Meltem Yakın Markajda!

Çocuklar Duymasın yeni fragman yayınlandı. 7. Bölümü ile izleyicileriyle buluşacak dizinin yeni bölümünde Meltem yakın markajda. Tuna ise çığırından çıkıyor!

Meltem ve Haluk arasındaki ilişki, Meltem tarafından canlandırılmak istenmektedir. Meltem’in istekleri karşısında ne yapacağını bilmeyen Haluk, mecburiyetten de olsa bazı şartları kabul etmek zorunda kalmıştır. İşte tüm bu eğlenceli ve komik olayların artı olarak da Tuna’nın çığırından çıkacağı dizinin 7.bölümünün fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda izleyicilerin dikkatini Tuna’nın değişik tavırları çekti. Birçok izleyicisini şok eden Tuna neden çığırından çıktı? Meltem ve Haluk arasında geçen enteresan olayların anlatılacağı, Çocuklar Duymasın yeni bölümde ilginçlikler izleyiciyi bekliyor.

Çocuklar Duymasın Yeni Bölüm Yine Eğlendirecek

Bayram tatili nedeniyle yayına kısa bir ara veren dizinin yeni bölümü yine çok eğlenceli, komik ve artı olarak ilginç! Çocuklar Duymasın yeni bölüm fragmanında Taş Fırın Haluk’un işyeri halini merak eden ve birbirini böylece daha yakından tanıyacaklarını düşünen Meltem’in, Haluk’un iş yerini ziyarete gittiğini görüyoruz. Haluk başlarda itiraz etse de Meltem’in ısrarlarına dayanamaz. Fragmanda Meltem ve Haluk sarı kaskları ile şantiyenin ortasında! Meltem ilk inşaat şirketine ardında da şantiyeye gidince birbirinden eğlenceli ve komik anlar yalanır. Gönül, Tuna’nın çocuklara karşı çok yumuşak olduğunu söyler ve çocuklara biraz daha sert bir dille konuşmasını ister. Diğer taraftan haluk ise yumuşak dilli reklamcı arayan arkadaşını Tuna ile tanıştırmak için eve getirir. Başta haluk olmak üzere Tuna’nın yeni haline herkes çok şaşırır.

Bir Klasik Olan Çocuklar Duymasın Dizisi
Meltem ise Selçuk’u ve Mary’i eve yemeğe davet eder. Yemeğe Selçuk’un genç sevgilisi İrem’de gelince ortalık kızışır. Bir yandan da Meltem hamile olduğundan şüphelenince evde büyük bir telaş yaşanır. Çocuklar Duymasın dizisi tam gaz hızına devam ediyor. Her bölümünde izleyicisini gülmeyi başaran dizinin yeni bölümünde yine evlerde kahkaha tufanı eksik olmayacak. Yine Meltem Haluk’tan bir şeyler istemeye devam ediyor ve Haluk’ta bu isteklere en başta karşı çıksa da sonunda Meltem’in isteklerini yaptığını fark ediyor ve tüm bunlar olurken izleyici eğlenceli görüntüleri televizyon ekranlarından izliyor.

Kalp Atışı dizisi son bölümü hakkında bilgi için tıklayınız.

Güncelleme: 10/09/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın