Mahmur Tuncer'in Kızı Gizem Tuncer ''Babam Kadar Kıroyum'' Dedi! | Fisilti.NET
Magazin

Mahmur Tuncer’in Kızı Gizem Tuncer ‘’Babam Kadar Kıroyum’’ Dedi!

Mahmut Tuncer’in kızı Gizem Tuncer yeni albüm çıkardı ve müzik dünyasına hızlı bir giriş yaptı. 24 yaşında olan Gizem kendisi hakkında merak edilenleri Posta’dan Canan Danyıldız’a anlattı. Genç popçu diyelim artık, ‘’Lahmacuna ve halaya bayılıyorum. Bunları yapmak kıroluksa eğer, en az babam kadar kıroyum!’’ dedi. Konservatuvar mezunu olan Gizem, lisede de oyunculuk eğitimi almış. Babasıyla sahneye de ara sıra çıkmış. Bu geninin babasından geçtiğini söylüyor, hiçbir zaman avukat olmayı hayal etmemiş. Hep sanatla ilgilenmek istemiz genç, güzel ve artık popçu Gizem.

Gizem Tuncer Şeyda Çoşkun Hırsı İle 40 Kilo Verdi!

90 kilodan 50 kiloya düşerek 40 kilo verdiğinin üzerini çiziyor genç popçu. Şeyda Coşkun ile çalışmış. Duygusal olarak yiyici olduğunu söylüyor ve deva ediyor;

‘’Sıkıntı yaşadığım zamanlarda ne varsa yerdim. Buzdolabı ile sosyalleşiyordum. Duygusal yiyiciyim yani. Restoranlarda tıka basa yiyordum, midem dolduğunda başka şeyler yiyebilmek için kusuyordum, yeniden sipariş veriyordum. Babam bu durumuma çok üzülüyordu. Mağazada bir gün etek deniyorum. Kapanmadı ve cart diye yırtıldı. Şort giyemezsin, denize giremezsin. Bir kadın için gerçekten de çok incitici bir durum. Annemi aradım çok çirkinim, hiçbir kimsem yok gibi hissediyorum dedim ve ciğerim sökülene kadar da ağladım’’ diyor.

Mahmut Tuncer İsminin Dezavantajları da Var!
‘’Başlarda diyete başladığım zamanlar oldukça zordu. Beş lahmacun yiyen kızın önüne dört köfte koyunca doyar mı? İlk hafta da açlıktan ağladım. Şeyda’nın hırsı bana geçti. Ona şişmanken giydiğim bir gömleği üzerine ‘’Artık giyemiyorum’’ yazarak yolladım. Hala, lahmacuna ve halaya bayılırım. Doğu benim genlerimde var. Siz hiç eline mendil sokuşturulunca ‘’Hayır tatlım ben almayım’’ diyen gördünüz mü? Bu algıyı kimin çıkarttığını bilmiyorum ama hepimizin kökü bu. Bunları yapmak kıroluk oluyorsa evet en az babam kadar kıroyum!’’ diyerek devam ediyor genç popçu. Gururla taşıdığı bir soyadının olduğunu ve babasının parası ile bir yere geldi gibisinden iddiaların olamayacağını söyleyen Gizem, o kadar milyoner olmadıklarını da söylüyor. ‘’Mahmut Tuncer kızı olarak baktılar bana ama dezavantajı da oldu’’ diyor. Ön yargıların her zaman olduğunu fakat çokta ciddiye almadığını belirtiyor yeni popçu.

Alişan Eda Erol ayrılığı hakkında bilgi için tıklayınız.

Güncelleme: 10/09/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın