Apple Lansmanı Merakla Bekleniyor! | Fisilti.NET
Teknoloji

Apple Lansmanı Merakla Bekleniyor!

Uzun zamandır özellikleri hakkında detaylı bilgi vermekten kaçınılan ve Apple firmasının iPhone serisine özel olarak 10. yıl kutlaması şeklinde detaylı bir şekilde üzerinde çalışarak oluşturduğu iPhone 8, 12 Eylül apple lansmanı ile birlikte kullanıcılarla buluşacak. Bunun gerçekleşmesi için hazırlıklarına bir gün önceden başlamış olan Apple’ın online mağazalarını çoktan kapatması söz konusu olmuş durumda. Lansmanda iPhone 8 modelinin ve diğer yeni modellerin tanıtılması ile birlikte yepyeni bir satın alma sayfasıyla tüketicilerin karşısına çıkması beklenen Apple online mağazalarda kullanıcıları yeni birçok ürün bekliyor olabilir. Bunlar arasında özellikle son yıllarda giyilebilir teknoloji alanında başarılı ürünleri çıkarmış olan Apple’ın Watch Series ürünleri de gelebilir.

iPhone 8’in Lansman Öncesi Bilinen Özellikleri

10. yıla ait bir kutlama niteliğine de sahip olan 12 Eylül 2017 Apple Lansmanı’nda daha önce bilinen ürünler ve özellikler dışında yeni sürprizlerin de gelebileceği belirtiliyor. Ancak tüm elektronik ve teknoloji dünyasının gözü şu anda yeni gelecek olan iPhone modeli olan iPhone 8 üzerine yoğunlaşmış durumda. Şimdiye kadar gelen bilgilerde ve sızdırılan görsellerde iPhone 8’in ekranının hemen hemen telefonun ön yüzünün tamamını kaplayacak bir şekle sahip olduğu görülüyor. Buna ek olarak kasada herhangi bir 3.5 mm jack girişinin yer almaması da yine dikkat çekiyor. Uzun süredir 720p ekran özelliklerinin üzerine çıkmayan Apple bu yeni modelde bunun üzerine çıkacak. 3 GB’lık RAM’i ile birlikte cihazın büyük ilgi göreceği düşünülüyor.

Yeni Bir Apple Watch da Tanıtılacak!

iPhone 8’in daha fazla ilgi görmesi ve merakla beklenmesinden dolayı lansmanda büyük ağırlıkla bu ürün üzerinde durulacağı açık bir şekilde belli olurken Apple’ın farklı yeni ürünler tanıtması da listede yer alacak. Uzun süredir merakla beklenen bu Apple Lansmanı’nda daha önce de belirtildiği gibi tüketicileri bekleyen sürprizlerin yapılacağı açıklanmıştı. Bunlardan birinin de apple watch series 3 modellerinin olması bekleniyor. Renk seçeneklerinde altın rengi, seramik ve gri gibi renklerin bulunacağı bu ürünlerde hücresel veri desteğinin olması en önemli özelliklerden biri olacak. Telefonlarla bağımsız şekilde çalışacak bu yeni saatler ve iPhone modelleri hakkındaki tüm sorular 12 Eylül itibarıyla cevap bulacak.

Facebook Tinder’i de satın alıyor detaylar için tıklayınız.

Güncelleme: 12/09/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın