Bergüzar Korel'in 'Alaçatı Feci Bir Halde' Yorumuna, İrem Derici'den 'Sus Kız' Yorumu | Fisilti.NET
Magazin

Bergüzar Korel’in ‘Alaçatı Feci Bir Halde’ Yorumuna, İrem Derici’den ‘Sus Kız’ Yorumu

Bergüzar Korel geçtiğimiz günlerde annesi Hülya Darcan ile birlikte Tarkan konserine geldi. Ünlü oyuncu ön sıralardan yerini aldı. Tarkan konserine ilk defa geldiğini söyleyen oyuncu… Acaba kimle akraba çıktı? Hangi durumlardan yakındı?

Annesi ile birlikte konser başlamadan önce gazeteciler ile kısa bir röportaj yapan güzel oyuncu, ‘’Hayatımda ilk defa Tarkan konserine geliyorum, kız arkadaşlarım hep mutlaka gitmelisin derdi sonunda bende geldim’’ dedi. Tarkan’ın beğendiği şarkılarını ise şöyle sıraladı ‘’Dudu, Kuzu Kuzu, Kış Güneşi ve yeni albümden de Yolla ile Beni Çok Sev’e bayılıyorum’’ dedi. Altında kırmızı eteği, üzerinde de beyaz tişörtü ile yine sade ama güzel olmayı başarmıştı ünlü oyuncu. Yüzünde yine çok sade bir makyaj vardı. Arkadaşı Neslihan Yeşilyurt’un da geldiği konserde, güzel oyuncu oldukça eğlendi. Aynı zamanda konserde Acun Ilıcalı’nın eski eşi Zeynep Ilıcalı’da bulunuyordu. Ünlüler yan yana oturuyorlardı.

Alaçatı Feci Bir Halde!

Güzel oyuncu Çeşme hakkında öyle şeyler söyledi ki ‘’Çok eleştirecekler beni bunları söylediğim için ama’’ dedi. Eşi Halit Ergenç ve oğlu Ali ile bayramda yine yurtdışına giden oyuncu. Londra tatilinin ardından soluğu Çeşme’de almıştı. Güzel oyuncu gazetecilerle sohbet sırasında Çeşme’nin çok pahalılığından yakındı. Korel ‘’Bu yaz benim için güzel geçti. Evdeydim, pek dışarı çıkmadım. Zaten bu üçlü (annesi ve Neslihan Yeşilyurt’u gösteriyor) aynı evde kaldık. Ama Çeşme’nin pahalılığından yakınmak istiyorum. Attığımız her adım para olmuş. Allahın denizi, plajı hepsi adım başı para. Alaçatı özellikle feci bir halde. Bu sene Afrika’ya da gittik, Kuzey İspanya’ya dda gittik ama oralarda harcadığım paralar inanın Çeşme ile kıyaslamaz bile. Acayip pahalı bir yer olmuş. Bunları söylediğim için eleştirecekler beni ama. Ben eski çeşmeliyim’’ dedi.

Bergüzar Korel ve İrem Derici Akrabaymış!

Korel açıklamalarına devam edeceği sırada, arkadan gelen İrem Derici hemen lafa atlıyor. ‘’ Sus kız’’ diye. Korel ile gülüşüyorlar. Ve Korel bombayı patlatıyor ‘’Biz akrabayız biliyor musunuz, benim kuzenim ile İrem’in kuzeni evli, akrabayız’’ diyor. Kısa röportajın ardından ikili Tarkan konserinin keyfini çıkarttı.

Gizem Tuncerin yeni albümü hakkında bilgi için tıklayınız.

Güncelleme: 12/09/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın