Dolunay Dizisi Son Bölüm Yine Heyecan Doluydu | Fisilti.NET
Diziler

Dolunay Dizisi Son Bölüm Yine Heyecan Doluydu

Dolunay dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümü ile yine nefes kesti. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden beri gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Dolunay’da yine heyecan dorukta. Dizinin bu hafta yayınlanmış olan son bölümünde Nazlı’nın sır sakladığından Ferit emin olmuştu. Sevdiği kadını kendinden uzaklaştıran bu sırrı öğrenmek isteyen Ferit elinden geleni yaptı. Son bölümün bitmesinin ardından izleyiciler tarafından yeni bölüm fragmanının ne zaman yayınlanacağı merak edilmeye başlandı. Dizi yayınlanan son bölümü ile izleyicisine oldukça hareketli anlar yaşattı. Dizinin yayınlanmış olan son bölümünde aynı zamanda ilginç detaylar da yer aldı. Son bölümde Nazlı adım adım hayallerine yaklaşıyordu. Coşku ile restoranı için hazırlık yaparken beklenmedik olaylar yüzünden işler beklediği gibi gitmemişti. Son bölümün ardından izleyicinin çok merak ettiği fragman yayınlandı mı?

Dolunay Yeni Bölüm Fragmanı Eli Kulağında

Dolunay yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Son bölümde ise Ferit Nazlı’nın bir sır sakladığından emin olmuş ve bu sırrın ne olduğu hakkında uzun bir araştırma sürecine girmişti. İzleyicisine heyecanlı anlar yaşatan dizinin yeni bölümü yine merak konusu oldu. Hayallerine adım adım yaklaşan Nazlı’nın hiç beklenmedik nedenler yüzünden üzüntüsü..İnstanbul2dan uzaklaşmasını gerektirecek bir gelişme Ferit ve Nazlı’nın ilişkisini farklı bir boyuta taşır. Nazlı’nın Ferit’e karşı olan tutumu ise Deniz’i cesaretlendirecektir. Alya ise bu yakınlaşma sonrasında kozlarını açık oynamaya çoktan hazırdır.

Dolunay Yeni fragman Yine Gümbür Gümbür Gelecek

Dolunay yeni fragman henüz yayınlanmadı fakat yayınlanır yayınlanmaz izleyicisini yine kendisine hayran bırakacağından şüphe yok. Son bölümde yaşanan Nazlı’nın istifasına Ferit karşı atak olarak cevap verdi. Nazlı her ne kadar Ferit’ten kaçmaya çalışsa da Ferit onu bir şekilde yanında tutmaya çalışıyor. Bir yandan bu kaçışın ardında yatan nedeni araştıran Ferit, Nazlı için gittikçe alanı daraltmaktadır.

Ferit’in ilgisinden kaçmak isteyen Nazlı Deniz’e sığındı. Deniz arkadaşça olan bu ilişkiyi kendi lehine çevirmeye çabalıyor. Hakan ve Demet şirketteki yerlerini garanti altına almak için çabalıyor. Ferit’in tüm itirazlarına rağmen kendilerine çok güçlü bir destekçi buldular.

Çocuklar Duymasın dizisi hakkında bilgi için tıklayınız.

Güncelleme: 12/09/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın