Ateş Böceği Yeni Bölümde Aslı'yı Kötü Bir Sürpriz Bekliyor! | Fisilti.NET
Diziler

Ateş Böceği Yeni Bölümde Aslı’yı Kötü Bir Sürpriz Bekliyor!

Ateş Böceği yeni fragman yayınlandı. 11. Bölümü ile ekranlara gelecek olan dizinin fragmanında Aslı’yı kötü bir sürpriz bekliyor! Dizi 11.bölümü ile izleyicilere yine heyecan dolu anlar yaşatacak. Ekranların büyük bir ilgi ile takip edilen dizisi, yeni bölümü ile Perşembe akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Aslı’yı oldukça kötü bir sürpriz bekliyor. Yeni bölümde Aslı’yı bekleyen bu kötü sürpriz ne? Başrollerinde Nilay Deniz’in ve Seçkin Özdemir’in yer aldığı dizide, aşka hazırlıksız yakalanan aşıkların heyecan dolu hikayesi her Perşembe akşamı Star TV ekranlarında anlatılıyor.

Ateş Böceği Yeni Bölümde Neler Olacak? Yeni Sürprizler Neler?

Barış ve Aslı sonunda Veli’nin açığını yakalamış ve bu işi bitirmek için yeni bir maceraya atılmışlardır. Ama bu sefer Cahide’nin yönlendirmesi ile İlayda da olaya dahil olmuştu. İlayda’nın varlığı Aslı’nın ajanlık planlarını suya düşürecektir. Aslı Barış’ın Emrah ile ilgili yaptığı uyarıları dikkate almadığı için kötü bir sürpriz ile karşı karşıya kalacaktır. Ateş böceği yeni bölüm fragmanı ile ekranlara yine bomba gibi geleceğini kanıtladır. Sevilen dizi Perşembe akşamı sevenlerine yine heyecan dolu anlar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak yeni bölümünde Barış ve Aslı sonunda Veli’nin açığını yakalar ve yeni bir maceraya atılırlar. Peki, bu maceranın sonu ne olacak? İkili ne gibi sürprizler ile karşılaşacak? Hepsi yeni bölüm ile sizlerle.

Ateş Böceği Dizisi Son Bölümde Neler yaşanmıştı?

Ateş Böceği dizisi son bölümde yaşananlara baktığımızda, Kadırga sorununun çözüme ulaşana kadar birbirleri ile küslüklerine ara veren Barış ev Aslı mahalleyi kurtarmak için el ele verirler. Fakat Veli çoktan kartlarını oyuna sürmeye başlamıştır bile. Fakat olaylar Cahide’nin ve İlayda’nın da işin içine girmesi ile yön değiştirmiş ve farklı boyutlara gitmiştir. Reytingleri iyi giden dizinin, reyting kurban olmayacağı görülüyor. İzleyiciler tarafından oldukça beğenilen dizi, farklı konusu ve akıcı olay örgüsü ile izleyicilerin keyfine keyif katıyor. Hepsi ve daha fazlası için Perşembe akşamı diziyi Star TV ekranlarına izleyebilirsiniz.

Dolunay dizisi hakkında bilgi için tıklayınız.

Güncelleme: 14/09/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın