Tolga Çevik Bir Paylaşımı İle Kadınları İkiye Böldü! Annelik Kavramı Üzerinden Eşine Teşekkürlerini Sundu! | Fisilti.NET
Magazin

Tolga Çevik Bir Paylaşımı İle Kadınları İkiye Böldü! Annelik Kavramı Üzerinden Eşine Teşekkürlerini Sundu!

Evlilik yıldönümleri İnstagram üzerinden kutlayan Tolga Çevik paylaşımı ile dikkatleri üzerine çekti. Çevik mesajında ‘’İki çocuğumuzu da ‘ay hayatım bakıcı şart’ demeden, arkadaşların gezerken sen evinde, kucağında salladığın…’’ gibi ifadeleri ile dikkatlerini üzerine çekmeyi başardı. Çevik’in mesajını oldukça güzel bulanlar olduğu gibi ideal anne tanımının cinsiyetçi bir söylem içerdiğini oldukça fazla konuşuldu. Aslında işin özü Çevik kadir kıymet biliyor! Kızlar soruyor üyelerine Tolga Çevik’in mesajından yola çıkılarak ‘’İdeal anne tanımını nasıl tanımladıkları, kendi hayatından daha çok evladını düşünmek mi yoksa hem fedakar hem de sosyal bir anne olmak mı’’ olduğu soruldu.

Tolga Çevik’in Paylaşımı Ankete Konu Oldu

Çevik’in eşi Özge Çevik için yazdığı sözler olay oldu. Bir internet sitesine konu olan bu paylaşım sorusu yapılan anketin sonuçları ise şu şekilde oldu:

Ankete katılanların %63’ü Çevik’ten yana oldu ve İdeal anne kavramının tam olarak Çevik’in anlattığı şekilde olduğunu yanı fedakarlık gerektirdiğini savundu. Ankete katılanların geri kalan %37lik kısmı ise ideal annenin hem kendi hayatını sürdürebileceğini hem de çocuğu için fedakarlık yapabileceği şeklinde tercih edildi. Ankete katılanların kız, erkek oran dağılımına göre kızların %57si Çevik’e hak verirken, erkeklerin %71i Çevik’in paylaşımı gibi düşündüklerini söyledi Kızların %43lük bir kısmı ise ideal anne kavramının hem fedakar hem de sosyal olabileceğinden yana oldu. Buradan da anlaşılacağı üzere erkeklerin büyük çoğunluğu Çevik gibi düşünüyor.

Tolga Çevik Eşine İşte Öyle Bir Teşekkür Etti Ki Dudak Uçuklattı!

Çevik evliliklerin 13.yıl dönümü için öyle bir paylaşım yaptı ki herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Eşi ile evliliklerinin 13.yılını kutlayan Çevik, eşi Özge Çevik’e teşekkür etti. Kendisini 97 model arabası ve evleri kiradayken sevdiği için gerçek sevginin bu olduğunun üzerine basan Çevik takipçilerine romantik anlar yaşattı. Eşinin kıymetini bilmek bile Çevik’e büyük bir haz veriyormuş. 13 yıldır evli olan çiftin çocuklarının dayısı Cem Yılmaz, amcası ise Yılmaz Erdoğan.

Bergüzar Korel ile İrem Derici samimi muhabbeti için tıklayınız.

Güncelleme: 14/09/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın