Mehmet Ali Erbil Türk Malı'ndan Kovuldu Mu? | Fisilti.NET
Magazin

Mehmet Ali Erbil Türk Malı’ndan Kovuldu Mu?

Mehmet Ali Erbil Türk Malı’ndan kovuldu mu? Sorusuna yanıt gecikmedi. Merak edilen sorunun cevabı Erbil’den geldi. Uzun süredir konuşulan iddialarda sular durulmayacak gibi görülüyor. Star Tv2de yayınlanan Türk Malı’nın yapımcısı Süreç Film ünlü şovmen Erbil’i kovdu mu? Çarpıcı iddialar arasında yer alan bu haberlere, yapım şirketi sessizliğini korurken, ünlü şovmen Instagram hesabı üzerinden bu haberleri yalanladı. Erbil bu iddialara ‘’Bana iftira atıyorlar’’ diye cevap verdi. Uçankuş TV’nin haberine göre, Erbil çekimler esnasında bir asistan kıza Instagram üzerinden mesaj atmaya başlamış. Ancak Erbil, bu mesajlarına bir türlü karşılık alamamış. Erbil, mesajlarına cevap alamayınca, dizi yöneticilerine giderek ‘’Bu kızı işten kovun’’ demiş. Ancak yapım şirketi asistanı işten çıkartamayacaklarını söylemiş. Süreç Film yapımcıları Star TV yetkililerine durumu aktarmışlar. Bu durumun ardından yapım şirketi, hızlı bir şekilde Erbil’in işine son vermiş.

Erbil Yerine Hamdi Alkan İşe Alındı

Erbil’in yıllardır sunucusu olduğu Çarkıfelek programından da işine son verildiği iddialar arasında. Konuyla ilgili henüz bir açıklama yapan olmadı. Yapım şirketi sessizliğini korurken, Erbil sadece kendisine iftira atıldığını söylemekle yetindi. Haberlerin çıktığı gece Instagram üzerinden yalanladığı haberleri, bir arkadaşı ile kamera karşısına geçerek de aynı şekilde yayınladı. Erbil’in yerine gelen şovmen ise Hamdi Alkan oldu.  Durumun nasıl bir seyir alacağı büyük merak konusu… Eğer haberler doğru ise Erbil’i zor günler beliyor. Peki, olayın aslı ne? Yapım şirketi sessizliğini ne zaman bozacak? Yapım şirketinin yapacağı açıklama dört gözle bekleniyor. Artık Mehmet Ali Erbil’i televizyonlarda görmeyebiliriz.

Mobbing Nedir?

Erbil için ortaya atılan iddiaların ardından, en çok merak edilen konu mobbingin açıklaması oldu. Mobbing kısaca, bir grup insanın, bir başkasına veya bir gruba sosyal kabadayılık yapmasıdır. Latince kökeni; baskı, psikolojik şiddet, taciz, kuşatma, rahatsız etme, sıkıntı verme anlamlarına gelmektedir. En iyi şekilde ifade etmek gerekirse, iş yerinde psikolojik terör anlamına gelmektedir. Kontrolün zayıf olduğu örgütlerde, güçlü olan kimse tarafından bir gruba veya bireye karşı psikolojik yollardan, uzun süreli sistematik baskı uygulanmasıdır.

Tolga Çevik’in paylaşımı hakkında bilgi için tıklayınız.

Güncelleme: 16/09/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın