Yeni Gelin Yeni Fragman Yayınlandı | Fisilti.NET
Diziler

Yeni Gelin Yeni Fragman Yayınlandı

Yeni Gelin yeni fragman izleyicileri ile buluştu. Oldukça eğlenceli olacak olan yeni bölümde izleyici yine çok eğlenecek. Ekranların sevilerek, izlenen dizisi Yeni Gelin’in yeni bölümü cumartesi akşamı bizlerle olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Bozoklar’ın konağı karantina altına alınıyor, üzerine de mühür vurulunca Kalender Ağa ailesinin küçük bir kısmını konakta bırakarak, Karadeniz’e doğru yelken açar. Eğlenceli anların yer aldığı yeni fragman oldukça dolu dolu. Yine bomba gibi bir bölüm ile karşımızda olacak olan dizinin yayınlanacak yeni bölümünde Bozoklar artık kaçaktır.

Yeni Gelin Yeni Bölümde Neler Yaşanacak

Yeni Gelin yeni bölüm oldukça eğlenceli, dolu dolu geliyor. Bozoklar’ın konağı karantina altına alınınca, üzerine de mühür vurulunca, Kalender Ağa Karadeniz’e yelken açıyor. Bozoklar artık kaçaktır. Kalender Ağar, karantina süresince ailesiyle birlikte bir nevi tatil yapacak hem de yıllardır kaynanası ile Asiye’nin akrabalarını ziyaret edecek. Bunu yaparken ne Asiye’nin akrabalarının ne kadar gözü kara ve dli olduklarını ne de, kaçak hayatlarının gerçeklerini göz önünde bulundururlar. İşler yine sarpa saracaktır. Bozoklar, Asiye’nin evine adım attıkları an tüm hesaplar değişecektir. Kalender Ağa, hem Asiye’ye resmi nikah yapmak hem de Asiye’nin akrabaları ile dünür olmak zorunda kalacaktır. Kalender, Hazar’ın evli olduğunu söylemeye çalışarak ortamı yumuşatmaya çalışsa da başarılı olamaz. Yalan giderek yalanı doğurmaktadır. Bella ve ailesi evin hizmetlisi olurlar. Baran ise hiç görmediği bir kız ile evlenmeye zorlanır. İşin içine ihbarlar ve jandarma karışınca Bozoklar iyice köşeye sıkışır.

Yeni Gelin Dizisi Son Bölümde Yaşananlar

Yeni Gelin dizisi son bölümde duygusal sahneler yaşanmıştı. Bella seçimini annelikten yana kullanarak, canını tehlikeye atmak pahasına ameliyat olmayı reddetmişti. Fakat Bella2nın bu fedakarlığı, konaktaki dedikoduyu susturmaya yetmedi. Bella’nın çocuk sahibi olamayışı, Asiye’yi harekete geçirmişti. Hazar’a yeni bir gelin bulma arayışına girmişti. Fakat Kalender Ağa, hem gelinine hem de oğluna sahip çıkmıştı. Dilan ve Ferhat’ı bir arada gören Şirin kıskançlık krizlerin girmişti. Büyük bir merakla beklenen dizinin yeni bölümü bu akşam sizlerle…

Ateş Böceği dizisi son bölüm hakkında detaylar için tıklayınız.

Güncelleme: 16/09/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın