Gizem Karaca'nın Mutlu Günü | Fisilti.NET
Magazin

Gizem Karaca’nın Mutlu Günü

Ünlü oyuncu Gizem Karaca dün akşam dünya evine girdi. Oyuncunun mutlu gününde oldukça eğlenceli anar yaşandı. Nikâh sırasında heyecandan gülme krizine giren Karaca ‘’Ama benim için güzel bir anı oldu. Artık hayatımızı birleştirdik üstüne diyecek söz yok. Ayakkabının altına isim yazmayı unuttum. Ama artık kimlerin istediğini biliyorum. Herhalde işe yarar’’ dedi. Çift iş yoğunluğundan dolayı, balayını bir süre ertelediklerini ve rahat bir zamanda balayına çıkmak istediklerini planladıklarını söyledi. Çift bunun ardından ilk danslarını yaptı. Düğün, takı merasimi ve ardından çalan güzel şarkılar ile devam etti. Pek çok ünlünün bulunduğu düğünde, oldukça eğlenceli anlar yaşandı.

Gizem Karaca İle Kemal Ekmekçi Dünya Evine Girdi

Karaca, Güzel Köylü dizisinin çekimlerinde tanıştığı ve 3 yıldır birlikte olduğu Kemal Ekmekçi ile nikâh masasına oturdu. Çiftin düğününe damadın babası İbrahim Ekmekçi, annesi İpek Ekmekçi, gelinin annesi Münevver Karaca, babası Cüneyt, Kerimcan Durmaz, Fatih Ürek, Sermiyan Midyat gibi pek çok tanımış isminde bir arada olduğu düğünde 700 davetli bulunuyordu. Çiftin nikâh şahitliğini se Uğur Ayaz, Kerimcan Durmaz, Zeynep Korkmaz, Berkay Osman Farabi Eroz, Hüseyin Kurutaş ve Fatih Ayhan yaptı. Bodrumda Nikki Beach’de düzenlenen düğünde, şarkıcı Berkay birbirinden güzel şarkılar seslendirirken, çift ve davetliler unutamayacakları bir düğün yaşadı.

Karaca Gülme Krizine Girdi

Nikâh sırasına oyuncu Gizem Karaca’nın gülme krizine girmesi eğlenceli dakikaların yaşanmasına yol açtı. Nikâh memurunun ‘’Evlenmeyi kabul ediyor musunuz?’’ sorusuna gülerek ‘’Evet’’ diyen oyuncu, nikâh sonrasında basın mensuplarının sorularını eşi Ekmekçi ile birlikte yanıtladı. Çift güzel bir kalabalığının olduğunu ve tüm sevdiklerinin yanlarında olduğunu ve sıranın eğlenmede olduğunu söylediler. Karaca’nın gelinliği Noyan Şahin ve Erol Albayrak imzalıydı. Güzel gelinliği ile davetlileri büyüleyen Karaca, düğününde peri kızı gibi görünüyordu. Güzel Köylü dizisinde Gül karakteri ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Karaca’nın hayranları, Instagram üzerinden çifte mutluluklar diledi. 24 yaşında olan Karaca, 28 yaşındaki Ekmekçi ile Bodrum’un Torba Mahallesi’ndeki Nikki Beach Resort & Spa’da düzenlenen düğün ile hayatlarını birleştirdi.

Mehmet Ali Erbil’in Türk Malı dizisi ile ilgili bilgi için tıklayınız.

Güncelleme: 18/09/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın