İsimsizler Yeni Fragman Yine Nefes Kesici! | Fisilti.NET
Diziler

İsimsizler Yeni Fragman Yine Nefes Kesici!

İsimsizler yeni fragman neden yayınlanmadı sorusu dizi takipçileri tarafından araştırılıyordu. Geçtiğimiz sezon reytinglerde zirveyi yakalayan İsimsizler ’in merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İsimsizler ‘in kadrosuna; Kayra Şenocak, Atsız Karaduman, Osman Wöber dâhil olmuştu. Yayınlanan fragmanı ile yine büyük etki yaratan dizi, yeni bölümde yine nefesleri kesecek. Sezon finalinde cevapsız kalan sorular, dizinin takipçileri tarafından oldukça merak ediliyordu. Yüksek temposu ile yine gündemden düşmeyecek dizinin yeni bölümünde neler olacak? Cevapsız kalan sorular yanıtlanacak mı? Kadrosuna eklenen yeni oyuncular ile yine nefes kesecek bir maceraya devam edecek dizi. İsimsiz kahramanların artık daha büyük bir düşmanı var! Dizinin yeni bölümü 20.00’da Kanal D’de. Fatih ve Dayı, Fuat’ı Ankara’ya götürürken başlarına gelen helikopter kazasından sağ çıkabilecekler mi?

İsimsizler 14. Bölümde Yaşananlar

İsimsizler yeni bölüm yine bombe gibi gelecek peki son bölümde neler yaşanmıştı? Fatih Keskin hiç tanımadığı bir mekânda uyanmıştı. Helikopter kazasının ardından ne olduğunu hatırlamamışlardı. Hasta yatağında daha neler olduğunu anlayamadan Fatih ise hiç beklenmedik bir silahlı baskına uğramıştı. Virankaya yerine İstanbul’da olduğunu görecek olan Fatih’i yine amansız bir mücadele beklemektedir. Bir yandan onlarca cevaplanması gereken soruların cevaplarını aramaya devam edecektir. Peki, onu kim kurtardı? İsimsizler ’den kimler hayatta kalacak? Ve en önemlisi bu büyük düşman kim? Fatih, bulunduğu durumu çözmeye çalışacak ve buna göre bir plan yapmak zorunda kalacaktır. Fatih bunları düşünürken büyük bir kaos yaratacak olan büyük düşmanın geleceğinden habersizdir.

İsimsizler Dizisi Yüksek Tempoya Kaldığı Yerden Devam Ediyor

İsimsizler dizisi yeni sezonda, kadroya Hande Soral, Kürşat Alnıaçık ve Mert Öcal’ı da ekledi. Yeni sezonda, Hande Soral Handan’ı, Mert Öcal Tufan’ı, Berkan Şal Hatem’i, Kürşat Alnıaçık Kudret’i canlandırarak izleyicilerin karşısına geçecek. Türkiye’nin gerçeklerine ışık tutan hikâyesi sayesinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizi reyting rekorlarını kırıyor. Sezon finalinde cevapsız bırakılan soruları izleyici çok merak ediyordu, dizi artık meraklara yeni bölümü ile son verecek. Yüksek temposu ile yine gündemden düşmeyecek. Kadrosuna yeni eklenen başarılı oyuncular ile nefes kesecek dizi, maceralarına kaldığı yerden devam edecek.

Yeni Gelin dizisi yeni bölümü hakkında bilgi için tıklayınız.

Güncelleme: 18/09/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın