GoPro Hero 6 Black Özellikleri Belli Oldu! | Fisilti.NET
Teknoloji

GoPro Hero 6 Black Özellikleri Belli Oldu!

Aksiyon kamerası sektörünün lider iki firmasından biri olan GoPro Hero ismiyle başlattığı seriye yeni bir cihaz daha eklemeye hazırlanıyor. Bugüne kadar çıkarmış olduğu aksiyon kameraları ile su altı sporlardan adrenalin sporlarına ve hatta filmciliğe kadar pek çok noktada kullanılan ürünleri başarıyla ortaya çıkarmış olan firmanın yeni ürünü ise gopro hero 6 black olacak. Her ürününde daha gelişmiş özelliklerle kullanıcıların karşısına çıkmayı başaran GoPro yeni ürünü ile ilgili tanıtım etkinliğini düzenlemeden modelin satışa sunulan bir mağazadaki haliyle görüntülenmesi sonucu özelliklerinin de ortaya çıkması söz konusu oldu. Sızdırılan özelliklerde cihazın tüm detaylarına dair bilgi alınabiliyor.

Hero 6’nın Tasarımı ve Video Özellikleri

2016 yılında GoPro tarafından çıkarılan Hero 5 Black modeli kullanıcılar tarafından beğeni kazanan tasarımıyla uzun süre ilgi görmeyi başaran bir ürün olmayı başarmıştı. GoPro yeni ürünü Hero 6 Black için de bu beğenilerden hareketle tasarım noktasında cihazda herhangi bir değişikliğe gitmemiş durumda. Hero 5 Black ile aynı tasarımı kullanan gopro hero 6 black şimdiye kadar görülmemiş yenilikleri ile de geliyor. Video özellikleri noktasında kendini geliştirmeyi başarmış olan serinin en önde gelen cihazı olacak bu yeni üründe kullanıcılar 4K çözünürlükte 60 FPS ile görüntü kaydetmeyi başarabilecek. 12 megapiksel çözünürlüğe sahip fotoğraf çekme desteği ile birlikte cihazın 10 metreye kadar suya dayanıklılık özelliği şimdiye dek en çok ilgi gören detaylar olmuş durumda.

GoPro Hero 6 Black Fiyatı Ne Olacak?

GoPro Hero 5 Black ile pek çok noktada benzer özelliklere sahip olan ürün video kayıt noktasındaki farklılıkları ile ayrışmayı deneyecek. Bu noktada Full HD çözünürlükte 240 FPS video kaydını gerçekleştirebilecek olan bu yeni ürün bu özeliği sayesinde ağır çekim (slow motion) videolar çekmek için ekstra ekipmanlara ihtiyaç duyan kişilerin ihtiyaçlarını da ortadan kaldırmayı başaracak. GoPro serisinde video özelliklerine katacağı yeniliklerle dikkatleri çekecek olan gopro hero 6 black cihazının ABD’de 499 dolarlık fiyat etiketi ile satışa sunulması bekleniyor.

Huawei G10 hakkında bilgi için tıklayınız.

Güncelleme: 20/09/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın