Türk Malı Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak | Fisilti.NET
Diziler

Türk Malı Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

Türk Malı yeni bölüm, yeni oyuncuları ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz sezon sonrasında kadrosuna yeni isimler katan Türk Malı, bu hafta yayınlanacak olan yeni sezon ilk bölümü ile seyircileri ile buluşacak. Ekranların komedi dizisi olan Türk Malı, yeni sezonda da yine izleyicisini kahkaha tufanına tutacak. Takipçilerinin dört gözle beklediği Türk Malı haftası geldi çattı. Ayhan Taş ve Hamdi Alkan gibi isimlerin kadroya dahil olduğu dizide olayların seyri değişiyor. Bakalım yeni bölümde izleyicileri ne gibi sürprizler bekliyor. Hepsi bu hafta yeni bölümde sizlerle.

Kadroya Yeni İsimler Damgasını Vurdu!

Başarılı yönetmen Hamdi Alkan’ın Mübarek karekteri ile katıldığı, sevilen oyuncu Ayhan Taş’ın Korkut karakterine can verdiği Türk Malı yeni fragman yayınlandı. Yeni kadrosu ile komedi dozunu daha da arttırmayı planlıyor. Yepyeni ve eğlenceli bölümleri ile izleyicinin içini ısıtmaya devam edecek dizinin senaristliğini Tayfun Güneyer yapıyor. Başrolleri ise, Hasibe Eren, Şafak Sezer’in paylaştığı dizide Anıl İlter, Seren Fosforoğlu, Burcu Binici, Ayşe Nur Çetin, Selen Görgüzel, Arzu Oruç, Osman Aydın, İlker Korkmaz, Serkan Şengül ve Buse Narcı da rol alıyor.

Türk Malı Dizisinin Son Bölümünde Neler Yaşanmıştı?

Türk Malı dizisi son bölümde; Eymen Kuzu’nun kötü kalpli olan nişanlısı Şehnaz, Bakiye’yi evden göndermek ister ve bunun için plan yapıyor ve Bakiye’nin ‘’sahte dadı’’ olduğunu öne sürerek onu işten arttırmaya çalışmıştı. Bakiye ise çocuklarla vedalaşırken Bakiye’nin yardımına Erman yetişiyor ve onun sevgilisi olduğunu söyleyerek onu kurtarıyor. Bunlar olurken Şaduman ve Bahattin cephesinde de sular durulmuyor. Güzel ve seksi Valeri’yi kendi evine transfer etmeyi kafasına koymuş olan Bahattin, kendi hizmetçileri olan Erman ve Hidayet’in aralarını yapmak için bahçede mangal partisi düzenlemişti. Fakat bütün komşular aynı partide buluşunca, işler planladığının dışına çıkmıştır. Diğer yan komşu olan, Modern Çiftimiz Deren ve Onur, Kuzular’a karşı ‘’site içi ittifak arayışına’’ girişiyorlar. Şaduman-Bahattin çiftini kendi taraflarına çekmek isteyen Onur ve Deren, onlarla yakınlaşmak istiyordu ama bu planları da bir kere daha ellerinde patlıyordu.

İsimsizler dizisi hakkında bilgi için tıklayınız.

Güncelleme: 20/09/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın