Yılın Düğünü Gerçekleşti! Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı Evlendi | Fisilti.NET
Magazin

Yılın Düğünü Gerçekleşti! Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı Evlendi

Acun ve Şeyma Subaşı, Fransa’nın sahil kasabası olan St. Tropez’de gerçekleşen törenle dünya evine girdi. Şeyma ve Acun’un nikâhı ise Marsilya’daki Türk Konsolosluğu’nda kıyıldı. Subaşı’nın şahitliğini ablası Kübra Subaşı yaptı, Ilıcalının nikâh şahitliğini ise yakın arkadaşı Esat Yontunç yaptı. Yılın düğünü hakkındaki tüm detaylar bu haberimizde. Grup nikâhları kıyıldıktan sonra helikopterle St.Tropez’de döndü. Acun nikâhtan sonra Instagram hesabından düğün fotoğraflarını ‘’Fazla söze gerek yok, resim konuşuyor zaten’’ yorumu ile takipçileriyle paylaştı. Bettina Machler’in organizasyonu ile başlayan nikâh yemek ile devam etti.

Çok Konuşulan Şeyma Subaşı ve Gelinliği

Şeyma Subaşı’nın gelinliği büyük yankı uyandırdı! Beğenenler kadar beğenmeyenleri de oldu. Merakla beklenen yılın düğününün ardından neler yaşandı? Acun Ilıcalı ve Şeyma dün dünya evine girdiler. Şeyma gelinliği için hangi tasarımcıyı tercih etti? Acun ile evlenen 26 yaşındaki stilist Subaşı, Zimmerman imzalı nikâh elbisesini Johanna Ortiz’in el yapımı aksesuarı ile tamamladı. Subaşı, başına Amerikan Çağdaş Sanatının önemli isimlerinden biri olan, Georgia O’Keeffe’nin tablosundan ilham alınarak tasarlanan çiçekli bir taç taktı. Nikâh sonrasında ise Subaşı, farklı bir tercih yaptı. Subaşı, gelinliğinin önden ve arkadan görünümü sosyal medya hesabından paylaştı. Aynı zamanda nikâh sonrası için giydiği farklı elbise için de şu paylaşımı yaptı ‘’Naeem Khan’ın İlkbahar/Yaz2018 kreasyonundan bu elbise ile akşam yemeğine hoş geldim. Bu muhteşem parçayı ilk kez giyen kişi olduğum için çok şanslıyım’’ yorumunu yaptı. Paylaşım kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Düğün Bagatelle Kulüpte

Instagram hesabını oldukça aktif kullanan Şeyma, düğünden özel fotoğraflarını da hesabından paylaştı. Çok mutlu olduğu gözlerinden okunuyordu. Acun ile 8 yıldır olaylı bir ilişkileri bulunan Şeyma, artık kötü günleri geride bırakmış gibi görünüyor. Törene, kızları Melisa’da katıldı. Grup tören sonrasında aynı helikopter ile Fransa St. Tropez’e gidecek ve Byblos adlı lüks otellerine yerleşecekler. Subaşı, hikâyelerinde oteli çok beğendiğinden bahsetmişti. Düğün ise 19 Eylül’de Bagatelle adlı kulüpte, açık hava eşliğinde saat 24.00’e kadar sürecek.

Gizem Karaca hakkında bilgi için tıklayınız.

Güncelleme: 20/09/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın