Şevkat Yerimdar Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Şevkat Şirketin Başına Geçiyor | Fisilti.NET
Diziler

Şevkat Yerimdar Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Şevkat Şirketin Başına Geçiyor

Şevkat Yerimdar yeni bölüm fragmanı yayınlandı, Şevkat şirketin yönetimini devralacak fakat dil nedeniyle sorun yaşayacağı görülüyor. Her bölümde kendisini farklı bir maceranın içerisinde bulunan Cuma, geçtiğimiz bölümde tamir için getirilen cihazı yapmayı unutmuştu. Cihazı getiren kişinin 3 cinayeti olduğu mahallede yayılması üzerine Cuma olaydan kurtulmaya çalışmaktadır. Şevkat Yerimdar son bölümde Esin ile telefon görüşmesi yapan Şevkat, Esin’in flört isteğine cevap vermekte zorlanmaktadır. Genç kızın sırlarını açıklamayacağına dair söz veren Şevkat oldukça zor bir durum içerisinde kalmaktadır. Biryandan da çiçeğin yanlış kişiye verildiğini ifade ede Şevkat, Esin’i bir kez daha sevdiğini itiraf etmiş olmaktadır.

Şevkat Yerimdar Yeni Fragman Özeti

Şevkat Yerimdar yeni fragman ile izleyicinin oldukça gülmeli ve eğlenceli bir bölüm izleyeceği kesinleşti. Esin ve Şevkat arasındaki ilişki flört ile evlenme teklifi arasında kalmış durumdadır. Şevkat, bir yandan Esin’e evlenme teklifi etmeye hazırlanırken, Esin’den flört hamlesi gelmiştir. Biryandan da aşağı mahalleden bir adam Cuma’ya makine götürüyor, Cuma ise makineyi tamir etmeyi unutuyor ve o adam Cuma’yı tehdit ediyor. Adamın 3 cinayetinin bulunması ile Cuma oldukça korkmuş bir durumdadır. Şefik’in ise Bahar’a karşı olan takıntısı devam etmektedir, hiç olmadık bir olaydan dolayı mahalleli Şefik’e meydan dayağı atmaktadır. Şevkat ve Esin birbirlerine olan aşklarını itiraf ettikten sonra, Şevkat kız arkadaşına yönelik sürprizler yapmaya başlayacaktır. Flört etmek isteyen Esin’i akşam saatlerinde arayan Şevkat telefonu kapatması için kız arkadaşını uyaracak, fakat olay ‘’önce sen kapat’’ söylemlerinde dönünce sıkılan Şevkat, Esin’e öyle bir cevap verecektir ki, izleyici oldukça güldürecektir.

Şevkat Yerimdar Dizisi 16.Bölümde Neler Yaşanmıştı?

Şevkat Yerimdar dizisi geçen bölümde, Şevkat’in eski kız arkadaşı mahalleye dönmüştü. Şevkat’i Esin karşısında zor durumda bırakan bu olay, ikilinin sürekli olarak eskiye yönelik muhabbetlerine neden olmuş, Esin’i sinirlendirmişti. Eski kız arkadaşının günlüğünü okuyan Şevkat, onun kısa bir ömrü kaldığını öğrenir. Eski kız arkadaşını mutlu etmek isteyen Şevkat, onun son isteklerini yerine getirmeye çalışır. Esin ise Şevkat’in eski kız arkadaşına neden bu kadar yakın davrandığını çözemez. Her şeye rağmen Şevkat’e olan sevgisinden vazgeçmeyen Esin onu kendi himayesinde tutmak için mücadele vermiştir.

Türk Malı dizisi son bölüm hakkında bilgi için tıklayınız.

Güncelleme: 22/09/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın