Yıldız Tilbe'nin Dün Akşam Evinde Hap İçmek Sureti İle İntihar Etme Girişimi Detayları | Fisilti.NET
Magazin

Yıldız Tilbe’nin Dün Akşam Evinde Hap İçmek Sureti İle İntihar Etme Girişimi Detayları

Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe, dün akşam saatlerinde evinde hap içmek sureti ile yaşamına son vermek istediği iddiası gündeme bomba gibi düştü. İntihar iddiası, Tilbe’nin bazı yakınları intihar girişiminin bir platonik aşktan dolayı kaynaklandığını ortaya çıkardı. Platonik aşkı olan, Ali Eşitmez’in olayı öğrendikten sonra yakınlarına ‘’Yıldız’ın böyle bir şey yapmasından korkuyordum. Kendi adıma da Vatan Şaşmaz olmaktan korkuyorum’’ dediği öğrenildi. Fotoğrafçı olan Ali Eşitmez’in Tilbe ile geçmişte kısa süreli bir ilişki yaşadığı ve bu ilişki yüzünden eşinden boşandığı da biliniyordu.

Tilbe Hakkında Çıkan Haberleri Sosyal Medya Hesabı Üzerinden Yalanladı

Sanatçının sosyal medya hesabı üzerinden pek çok açıklamalar geldi. Hakkında çıkan haberleri katiyen yalanlayan sanatçı şu açıklamaları dile getirdi.

‘’Hakkımda yalan ve yanlış haber yapan gazete ve gazetecileri kınıyorum ve mesleklerini şerefleriyle yapmalarını öneriyorum’’ dedi. Yıldız Tilbe’nin sağlık durumuna dair kaygılar halen sürmekte. Çünkü sanatçı hiçbir şekilde telefonlarını açmıyor. Basın mensuplarının ünlü yıldıza ulaşma çabaları başarılı olamadı. Sanatçının menajeri Haluk Şentürk, iddiaları birinci ağızdan yalanlamak yerine sosyal medya hesabından ve internet sitelerinden yalanlamayı tercih etti. Şentürk’ün iddiaları yalanlaması ardından, Tilbe ardı ardına tweetler atarak iddiaları sert bir dille yalanladı.

Tilbe O Aşk Yüzünden Kanser Olmuştu

Tilbe, ‘Ama Evlisin’ şarkısını Ali Eşitmez için yazmıştır. Bir röportajında, ‘’2002’yıında evli bir erkeğe aşıktım’’ açıklamasını yapan şarkıcının platonik aşkının, araştırmalar sonucunda ünlülerin fotoğrafçısı olan Eşitmez olduğu öğrenilmişti. Tilbe, aynı röportajında bu aşk yüzünden kanser olduğunu da söylemişti. O yıllarda röportajını şöyle dile getirmişti; ‘’Aşık oldum, adam evli çıktı, benim değildi. Çok üzüldüm. Ölüyordum. Şaka değil! Onu düşündüğüm zamanlarda içimde bir şey büyüyordu, hissediyordum. Bir gittim hastaneye, hasta çıktım. Hastanede yattım, düşünmemeye çalıştım, attım o içimdeki kötü şeyi elimden geldiği kadar. Sonra da adamı unuttum, rahatladım Allah’ıma bin şükür. Aşık oldum mu, çok derin yaşıyorum ben aşkı. Yine öyle sevebilirim birini ama kimseyi öyle sevmek istemiyorum.’’

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşının düğünü detayları için tıklayınız.

Güncelleme: 22/09/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın