Bergüzar Benim 8 Yıllık Karım, En Kıymetlim | Fisilti.NET
Magazin

Bergüzar Benim 8 Yıllık Karım, En Kıymetlim

2009 yılında Bergüzar Korel ile nikah masasına oturan Halit Ergenç’in sosyal medyadaki isyanı büyük yankı uyandırdı. Eski eşi Gizem Soysaldı ile ayrılıklarına neden olarak gösterilen Korel’in halen bu evliliğin bitişine neden olduğuna dair yorumlar sosyal medya ortamlarında devam ediyor. 8 yıllık aradan sonra değişen bir şeyin olmadığı dikkatlerden kaçmıyor. Durum böyle olduğundan dolayı ki Ergenç açıklama yapma gereğinde görmüş kendisini. Evlikleri ile ilgili yapılan çirkin ve asılsız yorumlara ve haberlere Instagram hesabı üzerinden yanıt verdi. Bu zamana kadar saygısını, sevgisini korumuş olan Ergenç, çok uzayan bu mevzu için sert çıkıştı.

Halit Ergenç’in O Paylaşımı

Halit Ergenç özellikle eşi ilgili yapılan yorumlara karşılık olarak yazdığı bu yazısında. Eşinin en kıymetlisi olduğunu söylemeyi de ihmal etmedi. İşte Halit Ergenç’in o paylaşımı ve açıklaması;

‘’Seneler önce, ilişkimizin başladığı sıralarda herkes ağzının suyu akarcasına üstümüze saldırırken neler yaşadığımızı bir röportajımda anlatmıştım. Adam olan bir defa söylemeyle anlar sözü ama bugün bu kadar sene sonra hala bir takım yerlerde bir takım çirkin yakıştırmalar yapılıyorsa hele ki Bergüzar hakkında, demek ki ben güzelce anlatamadım halimizi diye düşünüyorum.’’ Diyerek bunca zaman verdiği röportajlarla anlaşılmamış olmaya sitem etti.

Biraz Saygı Lütfen

Ergenç paylaşımında bir takım yorumlara da gönderme yaptı ‘’Hanımlar-beyler, tekrardan söylüyorum, benim ilk evliliğimi bitirmemin Bergüzar ile zerre kadar ilgisi alakası yoktur. Resmen ve anlaşma yoluyla bitmiş bir evlilikten bir süre sonra böylesi zorluklar olacağını bile bile aşk ve özveri ile başlamış bir ilişkidir bizimkisi. Kalkıp –mış, -miş ve ‘’duyduk ki’’ gibi ifadeler ile yazılmış dedikodulara itibar etmek olacak iş değildir. Kaldı ki o günlerde bu dedikodulara taraf yaptığınız kişilerin şu an aileleri ve çocukları var. Biraz saygı lütfen.

Bergüzar benim sekiz yıllık karım, oğlumuz Ali’nin harika annesi, en kıymetlim ve en sevdiğimdir, her zaman. Bu tarz yakıştırmaları reddediyor, son derece haksız buluyor ve şiddetle kınıyorum.

Saygılarımla. ‘’

Halit Ergenç’in bu paylaşımı üzerine sosyal medya yorumlarında ve sitelerinde ünlü oyuncuya övgüler yağdı. Karısının her daim destekçisi olan Ergenç kadınların kalbini bir kez daha kazanmayı başardı.

Yıldız Tilbe haberleri için tıklayınız.

Güncelleme: 24/09/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın