Çocuklar Duymasın Yeni Fragmanda Haluk Zor Durumda Kalıyor! | Fisilti.NET
Diziler

Çocuklar Duymasın Yeni Fragmanda Haluk Zor Durumda Kalıyor!

Çocuklar Duymasın yeni fragman yayınlandı, fragmanda Taş Fırın Haluk’un zor durumda kaldığı dikkatleri çekti. Yayınlanan 9.bölüm fragmanı ile izleyicileri oldukça eğlenceli ve heyecan dolu dakikalar bekliyor olacak. Kanal D’nin sevilen dizisi, Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle Pazar akşamı ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünde Meltem rutinin dışına çıkmak istiyor. Haluk ise bu durumdan dolayı zor anlar yaşıyor. İzleyicilerine nefes kestiren dizinin yeni bölüm fragmanı yine bomba gibi. Sevilen dizi Çocuklar Duymasın yeni bölümünde yine eğlenceli, komik bir hikaye bizleri bekliyor. Hemen hemen her gün aynı şeyleri yatıklarını düşünen Meltem, rutininin dışına çıkmak isteyerek evliliklerine heyecan katmak istiyor. Taş Fırın Haluk ise bu durumda zor anlar yaşıyor.

Çocuklar Duymasın Yeni Bölümde Neler Olacak?

Çocuklar Duymasın yeni bölüm yine farklı bir hikayesi ile izleyicisi ile buluşacak. Hemen hemen her gün aynı şeyleri yaptıklarını düşünen Meltem, Haluk’u zor durumda bırakacak. Meltem’in ısrarlarına yine dayanamayan Haluk, onunla birlikte rutinini bozup, elinden geleni yapmaya çalışacak. Bir yandan Haluk Meltem için çok büyük bir sürpriz hazırlamaktadır. Haluk’un Meltem için hazırlamış olduğu sürprizi görenler, gözyaşlarına hakim olamayacaktır. Bu bölüm hem izleyicisini güldürecek hem de ağlatacak. Gönül, Tuna’nın; Meltem ise Haluk’un olmadığı bir mesaj grubu oluşturacaktır. Tuna, kendisinin yer almadığı bir gruptan konuştuklarını fark edince oldukça bozulur. Meltem ve Gönül’ün bu mesaj grubuna Haluk ve Tuna’yı neden almadıkları büyük merak konusudur. Diğer bir yandan Gönül, Tuna, Haluk ve Meltem mutlu evlilik testi yaparlar. Taş Fırın Haluk testin sorularını cevaplarken zorlanınca eğlenceli anlar yaşanacaktır.

Çocuklar Duymasın Dizisi Son Bölümde Olanlar

Çocuklar Duymasın dizisi her bölümde farklı eğlenceli bir hikaye izleyicisinin karşısına çıkıyor. Bir parti düzenlenir ve Haluk bu partiye katılmak istememiştir, fakat ısrarlara daha fazla katlanamadığı için partiye katılmıştır. Meltem, Haluk, Tuna, Gönül ve İsmail’in tüm dostlarının katıldığı bu parti oldukça eğlenceli ve renkli geçmiştir. İsmail Bey aşık olduğu kadına bu partide evlenme teklifi etmiş, hem partidekilere hem de izleyicilere sürpriz yapmıştır.

Şevkat Yerimdar dizisi hakkında bilgi için tıklayınız.

Güncelleme: 24/09/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın