Hadise Kimdir Boyu kaç, kilosu kaç, aslen nereli, hangi burc, Sevgilisi kimdir? | Fisilti.NET
Biyografi

Hadise Kimdir Boyu kaç, kilosu kaç, aslen nereli, hangi burc, Sevgilisi kimdir?

Ünlü pop şarkıcısı Hadise kimdir? Aslen nerelidir Boyu kaç, kilosu kaç, hangi burç, Sevgilisi kim Kısacası Hadise`ye dair herşey fisilti.net`e.

Hadise Kimdir Hayatı

1985 yılında Avrupa`nın belçika ülkesinde dünyaya gelen Hadise açıkgöz cocukluğundan beri şarkı söylemeyi cok sevdigini belirtiyor. Şarkı söylemenin yanı sıra at binmeyide cok sevdiği bilinmektedir.Çocukluk yılları Belçika’da geçen Hadise, küçük yaşta müziğe ilgi duymaya başladı. Ailesininde desteğiyle 2003 yılında Belçika’da popstar yarışmasına katıldı. Yarışmada iyi bir derece elde edemedi, ancak yarışma sayesinde tanınmaya başladı. İlk albümünü 2003 yılında ”Sweat” adıyla piyasaya çıkardı. 2008 yılında ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ile beraber düet yaptı. 2009 yılında ”Düm Tek Tek” parçasıyla Eurovision’da Türkiye’yi temsil etti ve yarışmayı dördüncü sırada tamamladı.

Acun medya`nın Yapımcılıgını yaptığı O Ses Türkiye yarışmasında 5 Sezondur Juri üyeliği yapmakta. Türkiye`nin Efsane Ses yarışması O ses türkiye`de başarı bir şekilde juri üyeliği yapmakta olan Hadise 4. sezonda Dodan Özer ile şampiyonluk yaşadı. Bazı internet sitelerinde Hadise ile Yarışmacısı Dodan özer arasında yeni başlayan bir aşk olduğunu yazsalarda henüz ikilinin teyit ettigi görülmemiştir.

Not: Hadise Aslen Sivas`lıdır..

Hadise Fiziksel Özellikleri

Kilosu: 62

Boyu: 1.69 m

Göz Rengi: Kahverengi

Doğal Saç Rengi: Koyu Kahverengi

Hadise Kişisel Detaylar

Doğum Tarihi ve Yaşı: 22 Ekim 1985 (29 yaşında)

Doğum Yeri (Nereli):: Anvers / Belçika

Burcu: Terazi

Sevgilisi: Dodan Özer ( söylenti )

Hadise`nin yasaklanan klibi Sıfır Tolerans

Hadise 2017 sonlarında “Sıfır Tolerans” isimli şarkıya çektiği klip Rtük tarafından yasaklanmıştı. Klibin yayımlandığı müzik kanallarına cezalar kesilmişti Hadise konu ile ilğili bu haksızlığı hiç bir şekilde kabul etmiyorum açıklamalarında bulunmuştu. Öte yandan Türkiyede yasaklanan Sıfır Tolerans klibi belçikada müzik listelerine 2. sırada girmeyi başardı.
Sıfır Tolerans

Güncelleme: 05/11/17

Benzer Konular

Comments (11)

Bir Cevap Yazın