Yusuf Çim kimdir Boyu kaç, kilosu kaç, sevgilisi kim aslen nereli? | Fisilti.NET
Biyografi

Yusuf Çim kimdir Boyu kaç, kilosu kaç, sevgilisi kim aslen nereli?

Yusuf Çim kimdir? aslen nerelidir Boyu kaç, kilosu kaç, burcu hangisi, öğrenim durumu nedir, sevgilisi varmı varsa kim? gibi surularına cevap olarak tanıtıcı bir makale yayımladık..

Yusuf Çim Kimdir Hayatı

İlk olarak Modellik ile başlayan Yusuf Çim, 1991 yılında 26 Eylül tarihinde İstanbul’da, 3 çocuklu bir ailenin en küçük oğlu olarak dünyaya geldi.  Liseyi meslek lisesinde tamamladıktan sonra üniversite için Arel Üniversitesine başladı ve burada Radyo ve Televizyon bölümü okumuştur.2009 yılından itibaren Media Markt, Eti, Avea, Blast, İpragaz, Castrol gibi birçok markanın ve FHM dergisi katalog çekimlerinde yer almıştır.

 


Yusuf Çim, 2011 Best Model of Turkey öncesi ve sonrası birçok defile de boy göstermiştir. Fashion Week, Günsel Ülkü, Forever Young gibi defileler ve Damat, Kiğili, Tween, Ralp, Lauren, Hatemoğlu, Polo, Mango, Marks&Spencer gibi tanınmış markalar için podyuma çıkmıştır.

Yusuf Çim’in müzik kariyeri 2013 Ağustos’da çıkardığı “Olsun Bi Kere” EP Albümüyle başladı. Albümde Olsun bi kere parçası 4 ayrı versiyonda mevcut.

Yusuf Çim’in ilk oyunculuk kariyerinde Leo Medya Yapım şirketi ile anlaştı. Tayfun Güneyer’in yazdığı ve yönettiği, 2014 Aralık ayında Show TV’de yayınlanmaya başlayan Ezra adlı dizideki Başkomiser Tek Tabanca Mustafa rolünde oynamıştır. Yusuf Çim, Gold Yapım’ın 2015 Haziran ayından itibaren Star Tv’de yayınlanmakta olan başrolünü Demet Özdemir ile paylaştığı Çilek Kokusu adlı dizide “Burak Mazharoğlu” karakterini canlandırmaktadır.

Yusuf Çim, kendisine ait albüm projelerinin dışında sosyal sorumluluk projelerinde yer aldı. Down Sendromlu çocuklar ile bir araya gelen sanatçı Down Sendromu Derneği ile birlikte ”Bu Yılda Bizi Unutmayın!” konseptli projesini gerçekleştirdi. Şu sıralar Seven Ne Yapmaz  isimli dizide Seren Şirince ile baş rolleri paylaşmakta.

Yusuf Çim Diziler

2014    Ezra    Başkomiser Mustafa    Başrol oyuncusu
2015 –    Piramit    Kendisi    Program sunucusu
2015 –    Çilek Kokusu    Burak Mazharoğlu    Başrol oyuncusu

 

Yusuf Çim Reklam Filmleri

Avea (2010)
Gs Mobile (2010)
Aksiyon Dergisi (2011)

Yusuf Çim Oynadığı Klipler
Demet Akalın – Aşk
Demet Akalın – Sabıka

Yusuf Çim’in albümü
2013    Olsun Bi Kere

Yusuf Çim  Özel Bilgiler

Adı Soyadı: Yusuf Çim
Doğum Tarihi: 26 Eylül 1991
Nereli: İstanbul, Türkiye
Burcu: Terazi
Kilosu: 79
Boyu: 188 Cm
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Siyah
Eğitim Durumu:İstanbul Arel Üniversitesi Radyo ve Televizyonculuk bölümü öğrencisidir.
Sevgilisi: Demet Özdemir
Evlimi:Hayır
Eşi: Yok
instagram Hesabı: https://www.instagram.com/yusicim
Twitter Hesabı: https://twitter.com/yusicim
Facebook Hesabı: Yok

Güncelleme: 06/11/17

Benzer Konular

Comments (1)

Bir Cevap Yazın