Ece Seçkin Boyu kaç, Kilosu kaç, Aslen nereli, sevgilisi kimdir? | Fisilti.NET
Biyografi

Ece Seçkin Boyu kaç, Kilosu kaç, Aslen nereli, sevgilisi kimdir?

Türkiye Ece Seçkini Aman Aman Albümünün Cıkış parçası olan Follow me isimli şarkı ile tanıdı. Ece Seçkin Kimdir? Kaç yaşında, aslen nereli, sevgilisi kimdir, Boyu kilosu kaç seslendirdiği şarkılar hangileri Şarkıcıya Dair herşey burada..

Ece Seçkin Kimdir? Kısaca Hayatı


Eylül 1991 istranbul doğumlu olan Ece seçkin ailenin tek coçuğudur. Annesinin Sanat ve Müziğe olan ilgisi çok kücük yaşlarda Şarkıcıyı müzik ile alakadar kılmıştır. Ortaokul yıllarında piyano, dans ve bale eğitimleri almaya başlayan şarkıcı Lise yıllarında arkadaşlarıyla birlikte bir müzik grubu kurdular.

2010 yılında hukuk fakültesini kazandı ve Bahçeşehir üniversitesinden mezun oldu. Üniversiteye başladıktan bir yıl sonra şarkıcı Kenan Doğulu’nun abisi Ozan ile tanışması kariyerinde dönüm noktası oldu. Ozan Doğulu’nun yapımcılığı eşliğinde 2012 tarihinde ”Bu Ne Yaa” isimli ilk albümünü piyasaya çıkardı. Albümde yer alan ”Olmadı Olmaz” parçası büyük ilgi gördü ve henüz ilk albümü olmasına karşın kısa zamanda tanınmayı başardı. Bir süredir ünlü futbolcu Emre Çolak ile birliktelik yaşayan Ece Seçkin, 2013 yılında Altın Kelebek tarafından ”En İyi Çıkış Yapan Kadın Şarkıcı” seçildi.

Ece Seçkin Kilo boy yaş Sevigilsi kim Bilgiler.

Tam Adı

Ece Seçkin

Doğum Tarihi

12 Eylül 1991 (25 yaşında)

Sevgilisi

Emre Çolak

Burcu

Başak

Doğum Yeri (Nereli)

İstanbul / Türkiye

Göz Rengi

Kahverengi

Doğal Saç Rengi

Koyu Kahverengi

Kilosu

46

Boyu

1.55

Güncelleme: 11/11/17

Benzer Konular

Comments (9)

Bir Cevap Yazın