Afra Saraçoğlu Kimdir? Boyu kaç, Kilosu kaç, Sevgilisi kim | Fisilti.NET
Biyografi

Afra Saraçoğlu Kimdir? Boyu kaç, Kilosu kaç, Sevgilisi kim

Adriana Lima`ya benzerliği ile bilinen Afra saraçoğlu kimdir aslen nereli, kaç yaşında, boyu kilosu kaç, sevgilisi kimdir.?

Afra Saraçoğlu Kısaca Hayatı

Afra Saraçoğlu 2 Aralık 1997 doğumlu olan Güzel oyuncu Eskişehir üniversitesinde okuduğu dönemlerde bir mankenlik ajansına yaptığı başvuru üzerine birçok kez podyumlarda sahneye çıktı.Adriana Lima`ya benzerliği hayatını değiştirmesine sebep oldu. Sosyal medya üzerinden yolları Özcan Deniz ile kesişin Güzel oyuncu Özcan denizden İkinci şans isimli filmde oynaması için teklif alır ve kabul eder. Filmde Nurgül yeyişçay`ın kızını canlandırır.

2017 yılında Tolga Sarıtaş ile birlikte başrol oynadığı ”Kötü Çocuk” filmiyle ilk

çıkışını yaptı. Aynı yıl Star Tv’de reytinglerde aldığı sonuçlarla kendinden sıkça söz ettiren ”Fazilet Hanım ve Kızları” adlı televizyon dizisinde Ece karakterini canlandırdı. Oyunculuğun yanında hala aktif olarak üniversite eğitimine devam eden Afra Saraçoğlu, ekranlarda yeni yeni gözükmesine rağmen özelikle gençler üzerinde geniş hayran kitlesine de ulaştı.Hürriyet gazetesine Fazilet hanım ve kızları dizisinde canlandırdıgı Ece Çamkıran karakterini anlatırken babasız olmayı en iyi ben anlarım diyip bir Ece karakterini anlatır.

“BABASIZ BİR KIZ OLMASIYI EN İYİ BEN ANLARIM”


Hürriyet’e konuşan Saraçoğlu, Ece rolü için bir ön çalışma yapmanız gerekti mi? sorusuna ise şu yanıtı verdi: “Karakterini analiz ettim, durumunu biliyorum. Babasız bir kız olmasını en iyi ben anlarım. Ama o kadar saf ki bu durum beni bile zorluyor. Hatta itiraf edeyim, bazen beni delirtiyor. Oynarken zaman zaman ‘Bu kadar saf olamaz’ diyorum. Öte yandan Ece ne zaman patlayacak merak ediyorum.”

Afra Saraçoğlu kimdir Boyu kilosu kaç sevgilisi kim Bilgiler.

Adı Soyadı: Afra Saraçoğlu
Doğum Tarihi: 02.12.1997
Nereli: İstanbul
Burcu: Yay
Kilosu: 48 Kg
Boyu: 1.70
Göz Rengi: Mavi
Saç Rengi: Kumral
Eğitim Durumu: Eskişehir Anadolu Üniversitesi
Sevgilisi: Yok
Evli mi: Hayır
Eşi: Yok
instagram Hesabı:www.instagram.com/afrasaracoglu
Twitter Hesabı: twitter.com/afrasaracogiu
Facebook Hesabı: Yok

Güncelleme: 20/11/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın