Deniz Baysal Boyu kaç, Kilosu kaç, Hangi Burc, aslen nereli, Sevgilisi kimdir? | Fisilti.NET
Biyografi

Deniz Baysal Kimdir – Boyu kaç, Sevgilisi Kim?

Tv Ekranlarının Güzel yüzlerinden olan Deniz baysal kimdir? aslen nereli, boyu kaç, kilosu kaç, sevgilisi kim Kısacası Deniz baysal`a dair herşey burada..

Deniz Baysal kimdir? Kısaca Hayatı

1991 İzmir doğumlu olan Deniz baysal ailenin en küçük coçugudur. Deniz henüz beş yaşındayken anne ve babası ayrılma kararı aldı. Henüz 10 Yaşlarındayken Tiyatro eğitimleri almaya başlayan güzel oyuncu küçük yaşlarda bir çok tiyatro oynunda rol aldı. ilk ve ortaokul eğitimini izmirde tamamladıktan sonra Manisada Ticaret üzerine üniversite eğitimi aldı.


Tiyatro eğitmeninin desteği ile birlikte oyunlucuk kariyerine adım atan Deniz baysal ilk olarak Tv reklamlarında boy göstermeye başladı. 2011 yılında “Derin Sular” isimli dizide Nisan karakterini canlandıran oyuncu 2012 yıllarında Mahsum Kırmızıgül`ün yazdığı “Babalar ve Evlatlar” isimli dizide yer aldı fakat Dizi reyting düşüklüğü nedeniyle 1 ay bile dayanamadı ve yayından kaldırıldı. Deniz Baysal`ın oyunculuk kariyerinde büyük önem teşkil eden “Kaçak Gelinler” isimli dizide Kainat karakterini canlandırdı ve Selin Şekerci ile beraber başrol oyunculuğunu paylaştı. Şu sıralar Star Tv ekranlarında Yayımlanan Fazilet Hanım ve Kızları isimli dizide Hazan Çamkıran karakteri ile başrol oynamakta.

Deniz baysal boyu kaç

Deniz baysal aslen nereli boyu kaç


Deniz Baysal, “Gerçeğe dönmek, nefes almak, kim olduğunuzu hatırlamak gerek…” diyerek sosyal medya hesabını kapattığını açıkladı.

Baysal şu notu paylaştı:

“Hayatımızı kontrol eden, herkesi olduğundan farklı gösteren, sanırım bizi ele geçiren ‘asosyal’ sosyal mecralardan bir süreliğine sıyrılıyorum. Gerçeğe dönmek, nefes almak, kim olduğumuzu hatırlamak gerek. Hayat kısa ve buradan ibaret değil. Kalplerimizde yer edinmiş olduğumu düşünerek, aynısını size de tavsiye ederim. ‘Öz’ümüzü unutmamak dileğiyle. Sevgiler…”

deniz baysal veda mesajı

Deniz Baysal Boyu kaç, Kilosu Kaç, Hangi burc, Sevgilisi kim Bilgiler

Tam Adı

Deniz Baysal

Doğum Tarihi

5 Nisan 1991 (26 yaşında)

Sevgilisi

Furkan Andıç

Burcu

Koç

Doğum Yeri (Nereli)

İzmir / Türkiye

Göz Rengi

Açık Kahverengi

Doğal Saç Rengi

Kahverengi

Kilosu

56

Boyu

1.67 m veya 167 cm

Güncelleme: 20/11/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın