Aycan Demirci Kimdir Kaç yaşında Boyu kilosu kaç sevgilisi kim? | Fisilti.NET
Biyografi

Aycan Demirci Kimdir Kaç yaşında Boyu kilosu kaç sevgilisi kim?

Fox TV ekranlarında yayımlanan Gardırop Savaşları yarışma programı oyuncularından olan Aycan Demirci aslen nereli, sevgilisi kim, kaç yaşında boy kaç, kilo kaç gibi bütün sorularınıza yanıt aşagıda yer alıyor..

Aycan Demirci kimdir

İnstagram Fenomeni olarak bilinen Aycan Demirci 136 bini aşkın takipci kitlesinin yanı sıra Fox TV ekranlarında yayımlanan Gardırop Şavaşları programında haftalık 13 bin lira harcama yaptığını dilegetirmişti. Şu sıralar TV8 ekranlarında Yayımlanan Boxun Yıldızları Yarışmasında adından sıkca söz ettirecegi düşünülmekte.

Aycan Demirci, Boxun Yıldızları yarışmasına katılımının ardından araştırılan isim oldu. Modellik yapan ve instagram paylaşımlarıyla dikkat çeken Aycan Demirci, sorgulanan isimler arasında yer alıyor. Peki, Aycan Demirci kimdir, kaç yaşındadır?

Aycan Demirci, 1996 yılında İstanbul’da doğdu. Gardırop Savaşları yarışmasının birinci ve ikinci sezonunda yer alan isimlerden biri olan Aycan Demirci diğer isimlerle yaşadığı polemiklerle dikkatleri üzerine çekmişti. Alışveriş için ayda 13 bin lira harcadığı dönemler olduğunu belirten Aycan Demirci’nin bu açıklaması herkesi çok şaşırtmıştı. Bir süre modellik yapan güzel yarışmacı, İnstagram fotoğrafları ile de dikkat çekiyor.

Aycan Demirci hakkında bilgiler

Adı Soyadı: Aycan Demirci
Doğum Tarihi: 05.04.1996
Nereli: İstanbul
Burcu: Koç
Kilosu: 53 kg
Boyu: 166 cm
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Kahverengi
Eğitim Durumu: Bilinmiyor
Sevgilisi: Var
Evli mi: Hayır
İnstagram Hesabı: www.instagram.com/aycandemirci
Twitter Hesabı: twitter.com/aycndmrc

Güncelleme: 10/12/17

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın