Biyografi

Hazal Şenel Kimdir – Boyu kaç, kilosu kaç, kaç yaşında, sevgilisi kim?

Hazal şenel kimdir? aslen nereli, hazal şenelin boyu kaçtır, hazal şenel kaç kilo, hazal şenel hangi burc, hazal şenelin sevgilisi kimdir gibi bütün sorularınıza yanıt aşağıda yer almakta..

hazal şenek kimdir
Hazal Şenel Kimdir?

HAZAL ŞENEL KİMDİR?

Son günlerde geçirdiği kaza ile hayranlarını üzen ancak kendi açıklamasına göre taktığı emniyet kemeri sayesinde ölümden dönen Hazal Şenel ile ilgili tüm bilgilere bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

İstanbul doğumlu olan Hazal Şenel 18 Ağustos 1992 tarihinde doğmuştur. Hareketliliği ve sevecenliği ile küçük yaşlardan itibaren dikkat çeken oyuncunun tiyatroya olan ilgisi de yine küçük yaşlarda başlamış.
Oyuncu çocukluk yaşlarında uzun süre spor ile ilgilenmiştir. Voleybol ve yüzmenin yanı sıra paten sporu ile de ilgilenen oyuncu, tiyatronun yanı sıra halk oyunlarına da merak salmıştır. İlk deneyimlerinden itibaren diğer oyunculardan farkını ortaya koymaya başlamış ve kısa sürede yönetmenlerin ilgisini çekmeyi başarmıştır.Profesyonel anlamda dizi projesinde yer alması daha 14 yaşındayken olmuştur. 2006 yılında çekimlerine başlanan Selena dizisinde başrol oyuncularından birisi olmuştur.

Bu dizide Sinem KobalCansu Demirci, Gizem Güven, Hakan Altıner gibi isimlerle rol almasına rağmen, daha çok ilgi görmeyi başarmıştır. Uzun yıllar gösterime devam eden Selena dizisi, 3 sezon devam etmiş ve toplam 104 bölüm olarak yayınlanmıştır.

Halk oyunu, tiyatro, dizi derken, güzel oyuncu ilk sinema filmi deneyimini de yaşamaya başlamıştır. İlk sinema deneyimi 2008 yılında Osmanlı Cumhuriyeti filmi ile olmuştur. Bu filmde de son derece ünlü olan oyuncular Ata Demirer ve Vildan Atasever gibi isimlerle birlikte rol almıştır.

Oyuncu Selena dizisinden her ne kadar ünlü olmaya başlasa da zirveye çıktığı dizi Pis Yedili dizisi olmuştur. 2011 yılında yayınlanmaya başlanan ve dizi boyunca birçok oyuncunun yer aldığı, hemen hemen her oyuncunun kariyerinde zirveye ulaştığı bu dizide, Hazal Şenel de son derece önemli dizi süreci geçirmiştir.

Oyuncunun 2. Film tecrübesi 2015 yılında yayınlanan ve projenin sahibinin Gani Müjde olduğu Geym Of Bizans isimli bir komedi filminde rol almıştır.
Hazal Şenel dizi serüvenine hızla devam ederken, bir de Burcu karakteri ile izleyicileri ile buluşmuştur. İki Yalancı dizisinde aldığı bu rolü de başarı ile yerine getirmiştir.

Oyuncunun rol aldığı bir başka sevilen dizi de Bahtiyar Ölmez olmuştur. Bildiğiniz gibi bu dizi ATV ekranlarında yayınlanmış ve oldukça eğlenceli olması nedeniyle de çok beğenilmişti.

HAZAL ŞENEL KİŞİSEL BİLGİLER

Doğum Tarihi: 18 Ağustos 1992
Nereli: İstanbul, Türkiye
Burcu: Aslan
Kilosu: 52-54
Boyu: 1.69 Cm
Göz Rengi: Siyah
Saç Rengi: Kıvırcık Kahverengi
Sevgilisi: Ali Ragıp Dereli

Güncelleme: 14/01/18

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir