Aras Aydın Kimdir Kaç yaşında, Sevgilisi kim? | Fisilti.NET
Biyografi

Aras Aydın Kimdir Kaç yaşında, Sevgilisi kim?

Aras aydın kimdir, Aras aydın nereli, aras aydının sevgilisi kim, aras aydının boyu kaç cm, aras aydın kaç yaşında, aras aydın sosyal medya hesabı varmı, aras aydın hangi burc kısacası oyuncuya dair herşey aşağıda yer almakta..

aras aydın kimdir

ARAS AYDIN KİMDİR?

Bu yazıda, oyunculuğun yanı sıra modelliği ve mankenliği ile de ünlü olmuş Aras Aydın kimdir? Nerelidir? Kaç yaşındadır? Hangi dizilerde ve filmlerde rol almıştır? gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Birçok kızın gönlünde taht kurmayı başarmış, büyük bir hayran kitlesine sahip olan Aras Aydın Eskişehirlidir. 2 Temmuz 1989 tarihinde de burada dünyaya gelmiştir. Konservatuar mezunu olan Aras Aydın, bu konudaki eğitimini İstanbul Üniversitesinde almıştır.

Aras Aydın’ın ilk oyunculuk deneyimi 21 yaşındayken olmuştur. Kemal karakterini canlandırdığı 2010 yapımlı Öğretmen Kemal dizisi ile oyunculuğa başlamış ve ilk oyununda başarılı performansı ile göz doldurmuştur.
Müzik, Aras Aydın’ın bir başka ilgi alanıdır. Gitar çalmaya başladığında ise daha 9 yaşındadır. Gitar ile birlikte davul ve piyanoyu çalabilmektedir. Boş zamanlarını kitap okumakla, spor yapmakla geçiren yakışıklı oyuncu, aynı zamanda da arkadaşlarıyla birlikte müzikle uğraşmaktadır.
Utangaç bir yapıya sahip olan Aras Aydın’ın ileride bir müzik single çıkarmayı düşündüğü de söylenmektedir.

74 kilo olan, 1,84 boyunda olan Aras Aydın, yengeç burcudur. Kahverengi göze, siyah saça sahiptir. Magazin haberlerine göre, oyuncunun lise yıllarından beri aşk yaşadığı kızla ayrıldığı bilinmektedir. Ancak, son dönemlerde çıkan haberlere göre, daha önce Altınsoylar dizisinde sevgili rolü aldıkları Ayça Ayşin Turan ile birlikte oldukları konuşulmaktadır.Emre karakterini canlandırdığı Oğlan Bizim Kız Bizim filmi 2016 yılında vizyona girmiş ve büyük bir ses getirmiştir. Bunun yanı sıra daha birçok dizi ve filmde rol almıştır. Öğretmen Kemal dizisi 2010 yılında oynadığı Mert rolünü canlandırdığı, Şefkat Tepe dizisi 2012 yılında oynadığı Teğmen Volkan rolünü canlandırdığı, Saklı Kalan dizisi 2014 yılında oynadığı Ateş rolünü oynadığı, Kiraz Mevsimi dizisi 2014 ve 2015 yılarında oynadığı Emre Yiğit rolünü canlandırdığı, İnadına Aşk dizisi 2015 ve 2016 yıllarında oynadığı Polat Barutçu rolünü canlandırdığı, N’olur Ayrılmayalım dizisi 2016 yılında oynadığı Ulaş Vardar rolünü canlandırdığı, Altınsoylar dizisi 2016 yılında canlandırdığı ve Oğuz Bakır rolünü canlandırdığı dizi filmlerdir.
Son günlerde yeni bir projede izleyicileri ile buluşacağı kulislerde konuşulmaktadır.

Aras Aydın Kişisel bilgiler

Adı Soyadı: Aras Aydın
Doğum Tarihi: 2 Temmuz 1989
Nereli: İstanbul
Burcu: Yengeç
Kilosu: 74
Boyu: 1.84
Göz Rengi: Açık kahverengi
Saç Rengi: Siyah
Eğitim Durumu: İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı
Sevgilisi:  Ayça Ayşin ( Söylenti  )
Evli mi: Hayır
Eşi: Yok
instagram Hesabı: https://www.instagram.com/arsaydn
Twitter Hesabı: https://twitter.com/arsaydnn
Facebook Hesabı: Yok

Güncelleme: 17/02/18

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın