Biran Damla Yılmaz Kimdir - Boyu kaç , Kaç yaşında, Sevgilisi kim? | Fisilti.NET
Biyografi

Biran Damla Yılmaz Kimdir – Boyu kaç , Kaç yaşında, Sevgilisi kim?

Kırgın Çiçekler Eylül kimdir? Biran damla yılmaz aslen nereli, biran damla yılmazın boyu kaç, biran damla yılmaz kaç kilo, biran damla yılmazın sevgilisi varmı, biran damla yılmaz sosyal medya hesapı varmı, biran damla yılmaz hangi burc? gibi sorularınıza yanıt aşağıda yer almakta..

biran damla yılmaz kimdir

BİRAN DAMLA YILMAZ KİMDİR?

Biran Damla Yılmaz, 2007 yılında izleyicileri ile buluşan Kırgın Çiçekler dizisinin Eylül’ü olarak bu diziyi izleyen binlerce kişinin beğenisini kazanmış bir oyuncudur. Peki bu oyuncu kimdir? Nerelidir? Kaç yaşındadır? Hangi dizi ve filmlerde rol almıştır? bu bilgilere bu yazıdan öğrenebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi Eylül karakterini canlandıran, dizide Kemal isimli karakterin üvey kızı olan oyuncu, ilginçtir ki gerçekte de bir üvey babanın yanında büyümüştür. Belki de bu yüzden bu dizide yer alıyor ve bu dizide bu kadar başarılıdır.

Güzel oyuncu, İstanbul doğumludur. 28 Haziran 1997 tarihinde dünyaya gelmiştir. Çocukluğundan itibaren oyuncu olmayı amaç edinen oyuncu, tüm planını da bu doğrultuda yapmıştır. Şuanda da devlet tiyatrosunda öğrenimine devam etmektedir.
Oyunculuğunun yanı sıra güzelliği ile de dikkatleri çeken oyuncu, yaşından küçük göstermesi nedeniyle de uzun yıllar ekranlarda görüleceği düşünülen isimler arasında yer almaktadır.Oyunculuk kariyeri henüz 17 yaşındayken başlamıştır. 2014 yılında Yasak dizisi ile oyunculuk hayatına başlamıştır. Bu dizide yer alan Deniz Çakır, Gürbey, Fikret Kuşkan gibi isimlerle birlikte rol almış ve bu dizi bir döneme damga vurmayı başarmıştır.

Oyunculuktaki ikinci tecrübesi ise 2015 yılında Beyaz Yalan dizisi ile olmuştur. Bu dizinin sadece birkaç bölümünde yer almıştır. Bu dizide de Kutsi, Ebru Aykaç, Deniz Baysal, Ege Aydan gibi oldukça önemli isimlerle birlikte rol almıştır.

Yardımcı oyuncu olarak rol aldığı bu dizilerden sonra, bir sinema filminde rol almayı başarmıştır. Kendisinin ilk sinema filmi olma özelliğine sahip olan Çılgın Dersane 4: Ada filminde Barış Çelikkol, Okan Karacan, Hilmi Cem İntepe isimleri ile birlikte rol almıştır. Bu film de özellikle gençler tarafından çok beğenilmiştir.

kırgın çiçekler eylül kimdirGüzel oyuncunun kendisi ile yapılan bir röportajda, hangi karakteri canlandırmak istediğine yönelik bir soruya verdiği cevap oldukça ilginç olmuştur. Oyuncu bu cevabında kendisinin Penny Dreadful gibi bir korku filminin oyuncusu olmak istediğini söylemiştir. Belki de bu röportaj onun ileride nasıl dizi ve filmlerde rol alacağına dair bir ipucudur.
Halen Kırgın Çiçeklerin beğenilen bir oyuncusudur ve ileride hangi projelerde rol alacağı ise merak konusudur.

Biran Damla Yılmaz kişisel bilgiler

Adı Soyadı: Biran Damla Yılmaz
Doğum Tarihi: 28 Haziran 1986
Nereli: İstanbul, Türkiye
Burcu: Yengeç
Kilosu: 56
Boyu: 1.64
Göz Rengi: Yeşil
Saç Rengi: Kumral
Eğitim Durumu: Konservatuarda okuyor
Sevgilisi: Yok
instagram Hesabı: https://www.instagram.com/bdamlayilmaz
Twitter Hesabı: https://twitter.com/bdamlayilmaz
Facebook Hesabı: Yok

Güncelleme: 04/03/18

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın