Çağla ırmak Kimdir - boyu kaç, Kaç yaşında, aslen nereli? | Fisilti.NET
Biyografi

Çağla ırmak Kimdir – boyu kaç, Kaç yaşında, aslen nereli?

Kırgın Çiçekler Kader kimdir? Çağla ırmak nereli, çağla ırmak kaç yaşında, çağla ırmak sevgilisi kim, çağla ırmağın boyu kaç, çağla ırmak sosyal medya hesapları varmı? gibi bir çok sorunuza yanıt ayrıntılı bir şekilde aşağıda yer almaktadır..

Çağla ırmak kimdir

ÇAĞLA IRMAK KİMDİR?

2017 yılının en çok izlenilen dizilerinden birisi olan Kırgın Çiçekler dizisinde Kader rolünü canlandıran Çağla Irmak kimdir? Yaşı, oynadığı diziler, medeni durumu, hobileri hakkında tüm bilgileri sizler için hazırlanan bu yazıda bulabilirsiniz.

Oyuncunun tam ismi, Naz Çağla Irmak’tır. 1997 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. 2012 yılından beri ailesi ile birlikte İstanbul’da yaşamaktadırlar. Oyunculuktaki başarısı gibi okul hayatı da çok başarılı geçmiştir. Lise yıllarını Pera Güzel Sanatlar Lisesinde geçirmiştir.
İlk oyunculuğunda çok şanslıdır. Bunun nedeni ise annesi ile birlikte aynı dizde rol almışlardır. Hatta oyuncu olan anne Hülya Gülşen Irmak’ın son bölümlerde Kırgın Çiçekler’e de katılması ile yine anne kızın aynı dizide yer almaya başladıklarını söyleyebiliriz.Bu durum belki de ilk kez bir oyuncunun başına gelmiştir. Herhalde çok mutlu edici bir durumdur. Düşünsenize, anneniz ile birlikte çekimlere gidiyor, rol alıyor ve sonra evinizde birlikte gelip izliyorsunuz. Herhalde bu kadar acılı bir dizide kendilerini izlerken oturup birlikte ağlıyorlardır.
Biz Çağla Irmak hakkındaki bilgilere devam edelim. Genç oyuncu her ne kadar bugüne dek çok fazla dizilerde yer almasa da kendisi sahnelerde büyümüş. Annesi dizi çekimlerindeyken ona hamile kalmış. Doğumdan sonra da dizi oyunculuğuna devam etmiş. Bu sürede de zaten Çağla Irmak da hep onunla birlikteymiş.

kırgın çiçekler kader kimdirAslında annesi önceleri onun oyuncu olmasını istemiyormuş. Ancak, birlikte gittikleri bir tiyatro oyununun sonunda Çağla Irmak’ın ağlayarak, izleyici değil o tiyatrolarda oyuncu olduğunu söylemesi ile annesini ikna etmiş ve o zamandan itibaren annesinin de desteğini almaya başlamış.
Annesinin desteğini yanında hissetmek onu mutlu etse de geldiği yerlere annesinin sayesinde değil, kendi başarıları ile gelmek istediğini her fırsatta söylüyormuş. Yani torpil ile rol almak değil, hakkı ile rol almak istiyormuş.

Zaten annesinin desteği ile belki birkaç dizide oynayabilirdi. Bu kadar başarısı kesinlik onun yeteneklerinden kaynaklanan bir durum.
Çağla Irmak, o yaşlarda oyunculuğu kafasına koymuş ve bunun için gayret göstermiş. Zaten şuanda da bilindiği üzere Üniversitede hayalini kurduğu Tiyatro bölümü okuyor.

Çağla Irmak Kişisel bilgiler

Gerçek İsmi
Naz Çağla Irmak

Çağla Irmak Nereli Asıl Memleketi Neredir ?
Ankara

Çağla Irmak Kaç Yaşındadır ?
1997 doğumlu ve (Kasım 2018 itibarıyla) 21 yaşındadır

Çağla Irmak Kilosu?
54 Kg

Çağla Irmak Boyu?
1.66 mc

Çağla Irmak Saçları Ne Renk?
Kahverengi

Çağla Irmak Göz Rengi Nedir?
Kahverengi

Güncelleme: 04/03/18

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın