Hazar Motan Kimdir - Kaç yaşında, Aslen nereli? | Fisilti.NET
Biyografi

Hazar Motan Kimdir – Kaç yaşında, Aslen nereli?

Kırgın çiçekler Cemre gerçekte kimdir? Hazar motan kaç yaşında, hazar motanın boyu kaç, hazar motan nereli, hazar motanın sevgilisi kim, kırgın çiçekler cemrenin burcu nedir? gibi bir çok soruya yanıt aşağıda yer almakta..

hazar motan hayatı

HAZAR MOTAN KİMDİR?

Kırgın Çiçekler dizisinin Cemre karakterini canlandıran ve bu dizideki başarısı ile tıpkı dizinin başrolündeki diğer oyuncular gibi oldukça büyük ilgi gören Hazar Motan kimdir? Nerelidir? Kaç yaşındadır? Hangi dizi ve filmlerde rol almıştır? gibi sorularınızın cevabını bu yazıda bulabilirsiniz.
Ankara doğumlu olan güzel oyuncu, 13 Aralık 1990’da dünyaya gelmiştir. Hazar Motan, Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İletişim Tasarımı bölümünü başarı ile tamamlamıştır. Çok küçük yaşlarda sahne deneyi yaşama şansını yakalayan oyuncu, ilk sahne deneyimini henüz 7 yaşında iken yaşamıştır.1997 yılında izleyicileri ile buluşan Yanlış Saksının Çiçeği isimli filimde rol almıştır. Çocuk oyuncu olarak aldığı bu rolden sonra, 14 yaşına geldiğinde yeni bir film ile daha sahneye çıkmıştır.
2004 yılında izleyicileri ile buluşan Damatlık Şapka kışı filminin Güllü karakterini canlandıran kişisi Hazar Motan olmuştur.

2009 yılında Hesaplaşma ve Bizim Evin Halleri dizi filmleri, 2014 yılında yayınlanan Diğer Yarım dizisi oyuncunun rol aldığı bir başka projelerdir.
Halen izleyicilerinin karşısında olan Kırgın Çiçekler dizisi ise en çok tanındığı ve kariyerinde zirveye ulaştığı dizi olmuştur. Bu dizide Cemre karakterini canlandırmaya devam etmektedir.

Oyunculuk yeteneklerinin yanı sıra, asil görünüşü, güzelliği ile de büyük beğeni toplayan Hazar Motan’ın anne ve babası da bu sektöre yabancı değildir. Annesi birçok projede yönetmenlik, babası ise ışık şefliği yapmıştır. Bu nedenle de oyuncunun bu mesleği seçmesinde anne ve babasının büyük etkisi olmuş.

kırgın çiçekler cemre kimdirKendisi ile yapılan bir röportajda paylaştığı bilgilere göre, aslında kendisi bu sektörün yapısına uygun bir kişiliğe sahip değilmiş. Gezmekten, farklı eğlencelere, partilere gitmekten daha çok evde vakit geçirmekten hoşlanıyormuş. En iyi dostu bilgisayarıymış. Bununla birlikte de film izlemek, kitap okumak ve ailesiyle birlikte olmak hobileriymiş.
Hatta oyuncunun gezmeye gitmeyi sevdiği yerler Eminönü ve kapalı çarşıymış. Fotoğraf çekmenin de eğlenceli olduğunu ve özellikle tarihi mekanları fotoğraflamaktan çok hoşlanıyormuş.

Resmi, ünlü oyuncunun bir başka hobisiymiş. Hatta set aralarında bile oturup resim çizermiş. Bu konuda da yaptığı resimlerden oluşan bir sergi açmayı planlıyormuş.

10 parmağında 10 marifet diyebileceğimiz, güzel oyuncunun ileride hangi projelerde yer alacağını birlikte göreceğiz.

 

Hazar Motan Kişisel bilgiler

Gerçek İsmi
Hazar Motan

Hazar Motan Nereli Asıl Memleketi Neredir ?
Asıl Memleketi Ankara ilimizdir.

Hazar Motan Kaç Yaşındadır ?
13 Aralık 1990 doğumlu ve (Kasım 2016 itibarıyla) 25 yaşındadır

Hazar Motan Kilosu?
55

Hazar Motan Boyu?
1.72

Hazar Motan Saçları Ne Renk?
Kahverengi

Hazar Motan Göz Rengi Nedir?
Mavi

Güncelleme: 05/03/18

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın