Esra bilgiç kimdir - Boyu kaç, kaç kilo, nereli, Sevgilisi kim? | Fisilti.NET
Biyografi

Esra Bilgiç Kimdir – Boyu kaç, kaç yaşında, nereli?

Diriliş Ertuğrul disisinin Halime Hatunu Esra bilgiç kimdir? Esra bilgiç boyu kaç, esra bilgiç kaç kilo, esra bilğiçin sevgilisi kim, esra bilgiç nereli, evlimi, esra bilgiç kaç yaşında? gibi bir çok sorunuza yanıt aşağıda yer almakta..

esra bilgiç kimdir

ESRA BİLGİÇ KİMDİR?

Son yılların en çok izlenen dizisi olan, her yayınlandığı bölümde reyting rekorlarını kıran Diriliş Ertuğrul dizisinin Halime Hatun’u Esra Bilgiç kimdir? Nerelidir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? gibi soruların cevabı bu yazıda.

Aslen Ankara’lı olan Esra Bilgiç, 14 Ekim 1992 doğumludur. Hacettepe Üniversitesi, Arkeoloji Bölümü mezunu olan güzel oyuncu, oyunculuk kariyerine de üniversite yıllarında başlamıştır.
İlk kez ekranların önüne çıkışı aynı zamanda da kariyerinde zirveyi oluşturan Diriliş Ertuğrul dizisi olmuştur. Bu dizi halen her hafta TRT de izleyicileri ile buluşmaktadır dizide Engin Altan Düzyatan`ın eşini canlandırmakta..

halime hatun kimdir

Kariyerinde birkaç reklam filmi dışında başka oyunculuk deneyimi bulunmayan Esra Bilgiç, oyunculuğunun yanı sıra moda tasarımcılığı da yapmaktadır.
1.77 boyunda, 50 kg. civarında olan güzel oyuncu, kahverengi göz ve kumral saça sahiptir. Terazi burcudur. bu projeden sonra nasıl bir yol çizeceği ise şuan için bilinmemektedir.

Daha önce kendisi ile yapılan bir röportajda ileriki yaşamı ile ilgili oldukça önemli bilgiler vermiştir. Gözünü açtığı Diriliş Ertuğrul dizisi ile birlikte çıtayı çok daha yükseğe koyan Esra Bilgiç, dünya genelinde çok başarılı bir filmde yer almak istediğini belirtmektedir.

Oyunculuğunu çocukluk hayali olduğunu, farklı olmayı sevdiğini ve hayatı boyunca da bunu yapmaya çalıştığını söylemiştir. Başka bir hayalinin de tiyatro oyunlarında rol almak olduğunu söyleyen güzel oyuncu, boş zamanlarında sürekli film ve dizi izlediğini belirtmektedir.
Diriliş Ertuğrul dizisinin kendisi için çok önemli bir tecrübe ve aynı zamanda da bir okul olduğunu söyleyen Esra Bilgiç, diziye konu 13. yüz yıla ait dönemden çok fazla bilgisinin olmadığını, bu nedenle de sıkıntı çektiğini söylemiştir.

Bununla birlikte dizi çekimleri için giydiği kostümlerden çok etkilendiğini ve kendisini çok değiştirdiğini söylüyor.

2017 yılı başlarında ünlü futbolcu Gökhan Töre ile nişanlandıktan sonra, 21 Ekim 2017 tarihinde müthiş bir düğün ile dünya evine girmişlerdir.
Sosyal medyada da yer alan güzel oyuncu, özellikle instagramda oldukça aktif. Burada kendisine sorulan bir soruya, kirpiklerinin ve kaşlarının güzelliğini kullandığı Hint yağına borçlu olduğunu söylemiştir.
Çiftin nikah şahitlerinden birisi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olurken diğeri de Emine Erdoğan olmuşlardır.

Esra bilgiç Kişisel bilgiler

Adı Soyadı: Esra Bilgiç
Doğum Tarihi: 14.10.1992
Nereli: Ankara
Burcu: terazi
Kilosu: 50
Boyu: 1.77
Göz Rengi: açık kahverengi
Saç Rengi: kumral
Eğitim Durumu: Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji Bölümü
Sevgilisi: Gökhan Töre
Evli mi: Evet
Eşi: Gökhan Töre
instagram Hesabı: https://www.instagram.com/esbilgic
Twitter Hesabı: https://twitter.com/esbilgic

Güncelleme: 06/03/18

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın