Survivor Sahra ışık kimdir - Boyu kilosu kaç, nereli, sevgilisi kim? | Fisilti.NET
Biyografi

Sahra ışık kimdir – Boyu kilosu kaç, Aslen nereli?

Survivor gönüllüler takımında yer alan Sahra ışık kimdir? 2018 survivor sahra nerelidir, Survivor Allstar 2018 sahra ışık kaç yaşında işte Sahra hakkında merak edilenler…

survivor sahra kimdir

Tartışmasız Survivor 2018 Kadrosunda bayan yarışmacılar kategorisinde en dikkat çeken isimlerin başında gelen sahra ışık performansı ve ada yaşantısı ile en çok takip edilen yarışmacılar arasına girmeyi başaracaktır.. Geçmiş donemlerde survivor gönüllüler ekibinde yer alan sahra ışık takım arkadaşları ile sık sık girdiği tartışmalarla hatırlanıyor.Survivor 2018 Allstar kadrosunda sahranın performansı merakla bekleniyor.Peki Survivor Sahra kim? Sahra Işık nereli, boyu kaç, kaç yaşında merak ediliyor. Voleybolcu kimliği ile tanınan Survivor Sahra Işık aynı zamanda modellik de yaptı. İşte 10 Şubat gününde başlayacak Survivor All Star yarışmacısı Sahra hakkında detaylar Yarışmacının hayat hikayesinde yer almakta..

SURVİVOR SAHRA IŞIK KİMDİR?

Aslen selanik göçmeni olan Sahra ışık 31 Aralık 1991 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.Ailesinin Spor ile ilgili olduğu bilinmekte buda fazlasıyla sahra`ya sirayet etmiş gibi görünüyor.. Haliç Üniversitesi Spor akedemisi mezunu olan Sahra ışık Fenarbahçe ve Beşiktaş gibi guzide kuluplerde Voleybolcu olarak yer aldı.Fenerbahçe’deki kariyerinin yanı sıra modellik de yaptı. 2013 yılında yapılan Best Of Model yarışmasında 3. ncü oldu ve Malezya’da düzenlenen dünya güzellik yarışmasında ülkemizi temsil etti. 10 parmağında 10 marifet olan Sahra ışık sunucu, spiker, model ve tenis antrenörlüğüde yaptığı bilinmekte.

sahra ışık kimdir aslen nereliSurvivor All Star kadrosunda da yer alan Sahra Işık, Pascal Nouma, Doğukan Manço, Hasan Yalnızoğlu, Hilmi Cem İntepe, Turabi Çamkıran, Ahmet Dursun, Bozok Gören, Anıl Tetik, Hakan Hatipoğlu, Taner Özdeş, Serenay Aktaş, Merve Aydın, Almeda Abazi, Duygu Çetinkaya, Merve Oflaz, Fulya Keskin, Begüm Yücetan, Berna Canbeldek, Seda Aktuğlu, Özlem Çalın gibi isimlerle yan yana mücadele etti. Sivri dili ve sonderece hırslı kişiliği ile Survivor ALL star 2018 yarışmasında öne çıkan yarışmacılar arasında yer alan Sahra Işık Son zamanlarda Sosyal medya paylaşımları ilede gündem olmayı başarmış durumda..

Survivor All Star Sahra ışık Kişisel bilgiler

Adı Soyadı: Sahra Işık
Doğum Tarihi: 31 Aralık 1991
Nereli: Selanik Göçmeni
Burcu: Oğlak
Kilosu: 57 kg
Boyu: 179 cm
Göz Rengi: Koyu Kahverengi
Saç Rengi: Siyah
Eğitim Durumu: Haliç Üniversitesi Spor Akademisi
Sevgilisi: Var
Evli mi: Hayır
İnstagram Hesabı: www.instagram.com/sahraisik
Twitter Hesabı: twitter.com/isiksahra
Facebook Hesabı: www.facebook.com/isiksahraa/

Güncelleme: 07/03/18

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın