İrem helvacıoğlu kimdir - Boyu kilosu kaç, aslen nereli, sevgilisi kim? | Fisilti.NET
Biyografi

İrem helvacıoğlu kimdir – Boyu kilosu kaç, aslen nereli, sevgilisi kim?

İrem Helvacıoğlu Kimdir? İrem Helvacıoğlu kaç yaşında, İrem Helvacıoğlunun boyu kaç cm, İrem Helvacıoğlu  kaç  kilo, İrem Helvacıoğlunun sevgilisi kim, İrem Helvacıoğlu aslen nereli, İrem Helvacıoğlu hangi burc gibi  bir çok soruya  yanıt aşağıda detaylı bir şekilde belirtilmiştir..

irem helvacıoğlu kimdir hayatı

İrem Helvacıoğlu Kimdir? Hayatı

Almancı  bir ailenin çoçuğu olan İrem Helvacıoğlu 2 şubat 1990 yılında Almanyada dünyaya gelmiştir. Ailesinin aslen ankaralı olduğu bilinmekte..

 

İrem uzun yıllar Almanyada yaşadıktan sonra Oyunculuğa  olan hevesi üzerine  Türkiye`ye dönüş yapmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde konservatuvar eğitimi aldıktan sonra ilk uyunculuk deneyimini Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi isimli dizide yaşamıştır..


İrem Helvacıoğlu oyunculuğa olan yoğun ilgisi dizideki  performansınada yansımış olacakki bu dizinin hemen ardından Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu, Güneşin Kızları dizilerinde de rol almayı başardı..  İrem`i 2016 Yılında Fox tv ekranlarında yayınlanan NO 309 dizisinde Pelin Su karakteri ile dizi oyuncuları camiasında yer edinebilecek kadar populer kılmayı sağlamıştır..

 

sen anlat karadeniz nefesATV`de yayımlanan Osman Sınav imzalı Sen Anlat Karadeniz dizisi reytingleri  alt üst etmeye devam ederken İrem Helvacıoğlu Nefes Karakteri ile  Türkiye`nin en çok izlenen dizisi konumuna gelen Sen Anlat karadenizde Baş Rol oynamayı başarmıştır..

Nefes ve Tahir’in imkansız aşkını konu alan dizide, geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in hikayesine yer veriliyor. İrem Helvacıoğu göstermiş olduğu başarılı  performansı ile bir çok dizide baş rol olarak karşımıza çıkacağının sinyallerini şimdiden vermekte..

 

İrem Helvacıoğlu Kişisel bilgiler

Adı Soyadı: İrem Helvacıoğlu
Doğum Tarihi: 2 Şubat 1990
Nereli: Ankara
Burcu: Balık
Kilosu: 55
Boyu: 170
Göz Rengi: Yeşil
Saç Rengi: Kumral
Eğitim Durumu: Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro eğitimi almış
Sevgilisi: Yok
instagram Hesabı: @iremhlvcioglu
Twitter Hesabı: @irmhlvcioglu
Facebook Hesabı: @iremhelvacioglu

Güncelleme: 10/03/18

Benzer Konular

Comments (2)

Bir Cevap Yazın