Yağmur Banda Kimdir? Survivor 2018 Yağmur Kaç yaşında, Nereli? | Fisilti.NET
Biyografi

Yağmur Banda Kimdir? Survivor 2018 Yağmur Kaç yaşında, Nereli?

Yağmur Banda Kimdir? Tv8 Ekranlarında Yayımlanan Survivor 2018 gönüllüler takımında yer alan Yağmur Banda nereli, Yağmur banda boyu kilosu kaç, yağmur banda evli mi, yağmur banda sevgilisi kim, sorvivor yağmur kaç yaşında? gibi bütün sorularınıza yanıt aşağıda yer almakta..

survivor 2018 yağmur banda kimdir

Survivor 2018`de All Star takımı oyuncularının geçmiş dönem performansları Gönüllüler takımının işini bir hayli zorlaştıracak gibi görünüyor.. Survivor 2018 Gönüllüler takımı Spor ile haşır neşir yarışmacılardan oyunculardan kurulu bunlardan biride Teakwondo`cu Yağmur Banda All star takımı karşısında göstereceği merak konusu olan yarışmacı ile ilğili detaylar yazımızın devamında..

Survivor 2018 Yağmur Banda Kimdir? Hayatı

Survivor 2018 Gönünllüler takımı yarışmacısı Yağmur Banda 1988 izmir doğımludur. küçük yaşlardan itibaren sporla ilğilenen Yağmur İzmir Büyükşehir Belediye`si Teakwondo takımında yer almaktadır..2012 yılında 55 kilolda Türkiye Taekwondo şampiyonluğu elde eden genç sporcunun annesi Deniz Eryılmaz Banda, babası ise Hamit Banda’dır.
2006 yılında başladığı Taekwondo sporunun yanı sıra birçok spor dalıyla ilgilenen Yağmur Banda, özellikle yüzme dalında başarısı ön plandadır.

Sporda olan başarılarının yanı sıra sosyal medyada`da bir hayli başarılı olan Yağmur banda instagram isimli sosyal medya platformunda binlerce takipçiye sahip.

Survivor 2018 Yağmur Banda Kişisel bilgiler

Adı Soyadı: Yağmur Banda
Doğum Tarihi: 1998
Nereli: İzmir
Burcu: Bilinmiyor
Kilosu: 55 kg
Boyu: 170 cm
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Kumral
Eğitim Durumu: Bilinmiyor
Sevgilisi: Yok
Evli mi: Hayır
Eşi: Yok
İnstagram Hesabı: www.instagram.com/yagmurbanda
Twitter Hesabı: Mevcut Değil

Güncelleme: 12/03/18

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın