Bu hafta Hangi dizi En çok izlendi? Diriliş Ertuğrul`mu sen Anlat Karadeniz mi? | Fisilti.NET
DizilerGenelTv İçerikleri

Bu hafta Hangi dizi En çok izlendi? Diriliş Ertuğrul`mu sen Anlat Karadeniz mi?

Bu hafta hangi dizi nekadar izlendi? Bu haftanın en çok izlenen dizisi hangisi, En çok izlenen 10 dizi, Sen anlat karadeniz mi çok izlendi Diriliş Ertuğrul mu? ve işite bu hafta Dizilerin izlenme oranları aşağıda yer almakta..
2018 en çok izlenen dizi

4 Sezondur Çarşamba günleri reytingleri alt üst eden TRT1`in efsane dizisi Diriliş Ertuğrul ATV Ekranlarında yayımlanan Sen Anlat Karadeniz isimli diziye zirveyi kaptırdı.. Her iki Dizininde Çarşamba Akşamları aynı saatlerde yayımlanması kıyasıya bir yarışa neden oldu. Diriliş Ertuğrul 107 bölümdür zirvenin tek sahibi olmayı başarmıştı taaki Sen Anlat Karadeniz dizisi yayına başlayana deg.

14 Mart Reyting Sonuçları! Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz Dizisi izlenme oranları ne olur?ATV Ekranlarında yayımlanan bomba dizi Sen Anlat KaradenizTV reytinglerini yanı sıra sosyal medyada`da rekortmen Youtube video paylaşım sitesinde çık kısa bir süre zarfında 1 milyon abone`ye ulaşmayı başardı ve milyonlarça kişi tarafından izlendi. 07 Mart tarihinde; ATV’de yayınlanan Total’de “Sen Anlat Karadeniz” dizisi 1. sıraya otururken, 2. sırada TRT 1’de ekrana gelen “Diriliş Ertuğrul” dizisi ve 3. sırada ise “Diriliş Ertuğrul’un özeti yer aldı.

Yıllardır Zirveden inmeyen Diriliş Ertuğrul Son dört haftadır zirveyi Sen Anlat Karadeniz dizisine kaptırdı.. işte 7 mart reytinğ sonuçları..

sen anlat karadeniz ve diriliş ertuğrul reyting sonuçları

dizi reyting sonuçları

2018 mart ayında En çok izlenen diziler hangileri?

2018 yılına Zirvede başlayan Diriliş Ertuğrul dizisi Tahtından indirildi! işte En çok izlenen Sen Anlat Karadeniz dizisinin izlenme oranı %37,24 hit alarak 15,56 Milyon kişi tarafından izlenerek 1.’inci sıraya oturdu.

4 Sezondur zirvenin sarsılmaz dizisi olan Diriliş Ertuğrul dizisi 2.’inci sırada %29,20 share ortalaması ile 23,23 Milyon kişi tarafından izlenerek 2.ci oldu..

Fox TV ekranlarında yayımlanan Dram içerikli dizisi Kadın Dizisi %23,62 share ortalaması alarak 9,08 Milyon Kişi tarafından izlendi ve 3.üncü sırayı paylaştı.

Star TV`nin Söz isimli dizisi %20,27 izlenme ortalaması ile 7,94 milyon kişi tarafından izlenerek 4. sırada yer aldı.

Show TV Ekranlarında yayımlanan EDHO Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz %19,02 izlenme ortalaması ile 7,02 milyon kişi tarafından izlenerek 5. sırada yer aldı.

2018 Yılında En çok izlenen 10 Dizi Şöyle sıralanıyor;

Atv – Sen Anlat Karadeniz
Trt 1 – Diriliş Ertuğrul
Fox – Kadın
Star – Söz
Atv – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Show – Çukur
Kanal D – Arka Sokaklar
Fox – Savaşcı
Atv – Aşk ve Mavi
Star Tv – İstanbullu Gelin

Güncelleme: 13/03/18

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın