Yasak Elma Dizisi Konusu ve Oyuncuları | Fisilti.NET
DizilerTv İçerikleri

Yasak Elma Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Yasak elma dizisi nezaman başlayacak? Yasak elma Disizi konusu nedir, Yasak elma dizisi oyuncuları kimlerdir, Yasak elma dizisi hangi kanalda, Yasak elma dizisi saat kaçta yayınlanıyor gibi bütün sorular yazımısın devamında yer alıyor..

Yasak Elma oyuncuları

Yasak Elma oyuncu kadrosu ve konusu

Fox TV ekranlarında yayımlanacak olan Yasak elma dizisi birbirine çok düşkün fakat hayalleri birbirine çok uzak iki kız kardeşi konu alacak. Peki Yasak Elma dizisinde kimler yer alacak işte oyuncu kadrosu ve ilk fragman..

Tv Kanallarının Dizi yarışına bir yenisi daha ekleniyor. Kıyasıya bir rekabetin yaşandıgı bu kategoride Yasak Elma, önümüzdeki günlerde FOX TV’de yerini alıyor. Yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu ve senaryosunu Melis Civelek – Zeynep Soyata’nın kaleme aldığı ‘’Yasak Elma’’ dizisinin yayın tarihi açıklandı. Dizi, 19 Mart Pazartesi günü başlıyor.


Yasak Elma Konusu

İstanbulda çekimleri gercekleştirilen dizide Zeynep karakterini ( Sevda Erginci ) ve Yıldız karakterini ( Eda Ece ) canlandırmakta. Zeynep ve Yıldız bir birine çok düşkün iki kız kardeş olmalarına rağmen hayalleri ve hedefleri bir birinden çok uzak.

Yıldızın hayatı Sosyetenin en gözde isimlerinden olan Ender Argun ile kesişir. Ender Kocası Halit Argundan kurtulmak için Yıldızı kullanmaya karar verir ve Yıldıza bir teklifte bulunur teklifi ise şudur; Kocamı baştan cıkar!

Yıldız böyle bir teklif ile karşı karşıya kalırken Zeynep`in çalıştığı firma Alihan tarafından satın alınır. Alihan Taşdemir zengin, ukala, kendini beğenmiş bir iş adamıdır.Zeynep ve Alihan`ın zıt karakterleri aralarında bir yakınlaşma olmasına sebebiyet verir.Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır.

Ender Argun`un Yıldıza yapmış olduğu teklif sadece kenidisini değil Zeynep`ide etkileyecektir.

Yasak Elma Oyuncuları

19 Mart Pazartesi akşam saat 20.00’de FOX’ta yayınlanacak Oyuncu kardrosu ise şöyle;

Talat Bulut (Halit Argun)
Şevval Sam (Ender Argun)
Onur Tuna (Alihan Taşdemir)
Eda Ece (Yıldız Yılmaz)
Sevda Erginci (Zeynep Yılmaz)
Şafak Pekdemir (Zehra Argun)
Barış Aytaç (Caner Çelebi)
İrem Kahyaoğlu (Şengül Doğan)
Kıvanç Kasabalı (Sinan)
Nilgün Türksever (Zerrin Taşdemir)
Sinan Eroğlu (Hakan Kurtuluş)
İlker Kaboğlu (Erim Argun)
Ayşegül Çınar (Lila Argun)
Tuğçe Koçak (Lal Uzun)

 

Yasak Elma Fragman

Güncelleme: 16/03/18

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın