Sevda Erginci Kimdir - Boyu kilosu kaç, kaç yaşında, nereli? | Fisilti.NET
Biyografi

Sevda Erginci Kimdir – Boyu kilosu kaç, kaç yaşında, nereli?

Sevda Erginci kimdir? Sevda Erginci aslen nereli, Sevda Erginci kaç yaşında, Sevda Erginci evlimi, Sevda Erginci sevgilisi kim, Sevda Erginci boyu kaç cm, Sevda Erginci yasak elma,Sevda Erginci hangi burc gibi bir çok soruya yanıt yazımızın devamında yer alıyor..

sevda ergenci kimdir

19 mart Pazartesi günü saat 20:00`da Fox TV ekranlarında yayına başlayacak olan “Yasak Elma” dizisinin baş rol oyuncularından olan Sevda Ergenci Zeynep karakterine hayat verecek. kısaca diziden bahsedecek olursak; Zeynep ve Yıldız bir birine çok düşkün fakat hayalleri bir birine çok ters iki kız kardeşin öyküsünü konu alan Yasak Elma`da Sevda Ergenci izleyici karşısına çıkacak.

Sevda Ergenci Kimdir kısaca Hayatı

Güzel oyuncu Sevda Ergenci 3 Ekim 1993 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Henüz 4 yaşlarında iken Anne ve Babası geçimsizlik sebebiyle boşanmışlardır.15 yaşından itibaren oyunculuk ve tiyatro ile ilğilenmeye başlayan güzel oyuncu ilk deneyimini Semaver Kumpanya’da çocuk tiyatrosunda “Paki ve Sevgi Çiçekleri” oyunu ile gerçekleştirmiştir.2012 yılının başlarında yayımlanan “Koyu Kırmızı” isimli dizide Özgü Namal ve Ozan Günven ile birlikte başrolleri paylaşarak Ayşe karakterine hayat vermiştir. Bu dizide göstermiş oldugu performans Sevda Ergenci`ye yeni deneyimler yaşatmaya yetmiştir. 2012 yılının son aylarında Mehmet Aslantuğ ve Fahriye Evcen‘in başrollerini paylaştığı Osmanlı Devleti’nin son zamanlarını anlatan “Veda ” adlı dizide Lamia karakterini canlandırdı.

Yasak Elma oyuncuları

2014 yılında Fox TV ekranlarında yer alan “Karagül” isimli dizide Ayşe karakterini canlandırırken Ece Uslu, Saruhan Hünel, Şerif Sezer, Mesut Akusta, Özlem Conker, Mert Yazıcıoğlu, Bülent Polat ile birlikte rol aldı.2015 yılında “Uzaklarda Arama” isimli sina filminde Nazlı karakterini canlandırmıştır. Son olarak Fox TV ekranlarında yayımlanacak olan “Yasak Elma” dizisinde Zeynep karakterini canlandıracaktır.

Sevda Ergenci`nin Yer aldığı Dizi ve Filmler

2012 – Veda (Lamia) (TV Dizisi)

2012 – Koyu Kırmızı (Ayşe) (TV Dizisi)

2013 – 2014 – Karagül (Ayşe) (TV Dizisi)

2015 – Uzaklarda Arama (sinema)

2018 – Yasak Elma (TV Dizisi)

Sevda Ergenci Kişisel bilgiler

Adı Soyadı: Sevda Erginci
Doğum Tarihi: 3 Ekim 1993
Nereli: İstanbul
Burcu: Terazi
Kilosu: 48
Boyu: 1.65
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Kahverengi
Eğitim Durumu: Semaver Kumpanyada oyunculuk eğitimi almıştır
Sevgilisi: Yok
Evli mi: Hayır
Eşi: Yok
instagram Hesabı: https://www.instagram.com/sevdaerginci
Twitter Hesabı: https://twitter.com/sevdaerginci
Facebook Hesabı: https://tr-tr.facebook.com/sevdaerginciofficial

Güncelleme: 17/03/18

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın