Ulaş Tuna Astepe Kimdir - Boyu kilosu kaç, Kaç yaşında, Nereli? | Fisilti.NET
Biyografi

Ulaş Tuna Astepe Kimdir – Boyu kilosu kaç, Kaç yaşında, Nereli?

Sen Anlat karadeniz Dizisinin Tahiri Ulaş Tuna Astepe Kimdir? Ulaş Tuna Astepe nereli, Ulaş Tuna Astepe kaç yaşında, Ulaş Tuna Astepe boyu kilosu kaç, Ulaş Tuna Astepe sevgilisi kim, Ulaş Tuna Astepe hangi burc? gibi bütün sorularınıza yanıt yazımızın devamında yer alıyor..

ulaş tuna astepe kimdir hayatı

ulaş tuna astepe kimdir hayatı

ATV Ekranlarının en iddalı dizilerinden biri olan Sen Anlat Karadeniz gerek konusu olsun gerekse başarılı oyuncu kadrosu ile çok kısa bir zaman içerisinde türkiyenin en çok izlenen dizisi olmayı başardı. Türkiyenin tartışmasız en iyi yönetmenleri arasında yer alan Osman Sınav imzalı Sen anlat karadeniz dizisinin baş rol oyuncusu Tahir karakterine hayat veren Ulaş Tuna Astepe dizinin en çok konuşulan ve merak edilen ismi oldu. Peki Deli Tahir Uşal Tuna Astepe Kimdir? işte hayatı ve Biyografisi..

Ulaş Tuna Astepe Kimdir? Hayatı

1 Ocak 1988 yılında Kocaeli İzmit`te Dünyaya gelen Ulaş Tuna Astepe ilk ve orta okul eğtimini Kocaelinde tamamladıktan sonra ailesi ile birlikte istanbula yerleşir. Lise öğrenimini İstanbul erkek lisesinde tamamladıktan sonra Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümün`den mezun olmuştur.2008 yılında çekilen Osmanlı Cumhuriyeti filminde kostüm asistanlığı yaptıktan sonra çeşitli tiyatro ve televizyon programlarında yer aldı. Orhan Kara karakteri ile Kara Dayı isimli başarılı dizide Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel ile çalışma imkanı buldu. Başarılı performansı sayesinde dikkatleri üzerine toplayan Astepe, ikinci dizi için teklifler almaya başlamıştı. Astepe’nin ikinci iddialı dizisi Ay Yapım imzalı, Analar ve Anneler dizisi oldu. Oyunculuk alanında hızla ilerleyen oyuncu, bir çok dizi, film, tiyatro ve kısa film kadrosunda izleyici ile buluştu.

Show TV ekranlarında yayımlanan Rüya isimli dizide Alaz karakteri ile baş rol oynadı fakat reytinglerin düşük olması nedeniyle dizi yakın zamanda final yapmak zorunda kaldı.

sen anlat karadeniz tahir kimdir

Sen anlat Karadeniz Tahir Kaleli Kimdir?

ATV`nin iddalı dizisi Sen anlat karadeniz dizisinin en başarılı oyuncularından biri olan Ulaş Tuna Astepe`nin hayat verdiği Tahir karakterini tanıyalım.

Tahir Kaleli Namıdiğer Deli Tahir kendilerine ayit olan kum şirketinde masa başında çalışmak yerine Kum gemilerinde çalışmayı tercih eden Mert, hırçın, deli fişek, sabırsız bir Karadeniz delikanlısıdır.

tahir kaleli

ULAŞ TUNA ASTEPE’NİN YER ALDIĞI PROJELER

DİZİLER

Analar ve Anneler – 2015 (Mustafa)
Karadayı – 2012-2015 (Orhan Kara)
Rüya-2017 (Alaz)
Sen Anlat Karadeniz – 2018 (Tahir)

FİLMLER

Körfez – 2016 (Selim)

KISA FİLM

Balık Havuzu – 2015,
Meşakkat ve Karısı – 2013,
Zayiat – 2013 (Mete),
Üniversiteli – 2010

TİYATROLAR

Babamın Cesetleri – 2013,
Cam Yapraklar – 2012,
Bayrak – 2011

Ulaş Tuna Astepe Kişisel Bilgiler

Tam adı: Ulaş Tuna Astepe
Doğum Tarihi: 1 ocak 1988
Nereli: kocaeli İzmit
Boyu kaç: 1:89 cm
Kilosu Kaç: 80 kg
Saç Rengi: Kahve rengi
Göz Rengi: Kahve rengi
Hangi burc: Oğlak
Sevgilisi: Yok

Güncelleme: 17/03/18

Benzer Konular

Comments (1)

Bir Cevap Yazın