Burcu Biricik Kimdir - Boyu kaç, Kaç yaşında, Nereli, Sevgilisi kim? | Fisilti.NET
Biyografi

Burcu Biricik Kimdir – Boyu kaç, Kaç yaşında, Nereli, Sevgilisi kim?

Dizi Film oyuncusu Burcu biricik kimdir? Kaç yaşında, Aslen nereli, boyu kilosu kaç, evli mi, sevgilisi varmı, hangi burc, burcu biricik hangi dizilerde oynadı, burcu biricik instagram hesabı varmı, Bahar yüksel kimdir? gibi bir çok soruya yanıt yazımızın devamında bulunmaktadır.

burcin biricik kimdir

Bir çok başarılı projede yer alan Burcu biricik kısa sürede dizi oyuncuları arasında ön plana çıkmayı başarmıştır. Tv ekranlarındaki başarılarının yanı sıra sosyal medya mecralarındada en çok beğeni alan oyuncular arasında yer alıyor.Burcu biricik kimdir? aslen nereli yazımızın devamında..

Burcu biricik kimdir

Burcu Biricik 4 mayıs 1989 tarihinde Antalya`nın Elmalı ilçesinde dünyaya gelmiştir. Anne ve Babası henüz o çok küçükken ayrılırlar Annesi çalışmak zorunda olduğu için Burcu ve ağabeyi anneanelerinde kalırlar.Yaşadığı ilçe Elmalıda Lise dönemlerinde Katıldığı bir tiyatro oyununda ödül alır, ve bu ödülün ardından oyuncu olmayı kafasına koyar bu yönde kendini geliştirme kararı alır.İzmir Ege Üniversitesi’nin Arkeoloji bölümüne başlar üniversite eğitimi devam ederken Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosunda oyunculuk eğitimide alır. Üniversite eğitimi devam ederken Yaşlı Hanımın Ziyareti, Vazifemi Yaparım, İkinin Biri gibi bir çok tiyatro oyununda rol aldı.

Bizler Burcu Biricik ismini 2006 yılında henüz 17 yaşındayken güzellik yarışmasında ‘Akdeniz Kraliçesi’ seçildiğinde öğrendik. İlk Tv deneymi ise Show TV’de yayınlanan ‘Maçolar’ dizisinde yapmıştır. Elbette Burcu biricik için dönüm noktası olan 2011 yılında Kanal D ekranlarında yayımlanan “Artiz Mektebi” bu yarışma programında Birinci olarak dikkatleri çekmeyi başardı.

Bir çok projede karşımıza çıkan güzel oyuncu Şu sıralar ATV ekranlarında yayımlanan 8. Gün isimli Tv dizisinde Bahar karakterini canlandırmaktadır.

8. Gün Bahar Yüksel kimdir

Bahar Yüksel Kocasıyla mutlu bir evvliliği olan zeki, neşeli, hayat dolu bir genç kadırdır. Annesinin öldürülmesiyle birden bire hayatı karanlıklarla dolmuştur. Annesinin katilleri Baharıda öldürmek için peşindedirler Bahar hem hayatta kalmak için hemde annesinin ölümü üzerindeki sır perdesini kaldırmak için savaş vermektedir.

Burcu Biricik Kişisel bilgiler

Tam Adı

Burcu Biricik

Doğum Tarihi
4 Mayıs 1989 (27 yaşında)

Sevgilisi / Eşi
Emre Yetkin

Güneş Burcu
Boğa

Doğum Yeri (Nereli)
Elmalı / Antalya

Göz Rengi
Açık Mavi

Doğal Saç Rengi
Koyu Sarı

Kilosu
54

Boyu
1.70 m veya 170 cm

Güncelleme: 22/03/18

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın