Dilan Çiçek Deniz Kimdir - Sena Boyu kilosu kaç, Kaç yaşında, Nereli? | Fisilti.NET
Biyografi

Dilan Çiçek Deniz Kimdir – Boyu kilosu kaç, Kaç yaşında, Nereli?

Çukur dizisinin Sena`sı Dilan Çiçek Deniz Kimdir? Aslen nereli, Boyu kaç cm, Kaç kilo, Sena nereli, Sevgilisi kim, ev li mi, hangi burç, Çukur sena kaç yaşında, Dilan çiçek deniz kürt mü? gibi bütün sorularınızın yanıtı aşağıda yer alıyor..

dilan çiçek deniz kimdir

Su karakteri ile Kanal D ekranlarında yayımlanan Bodrum Masalı dizisinde tanıdık Dilan çiçek Deniz`i muazzam güzelliğinin yanında sergilemiş olduğu oyunculuk performansı ile bir döneme damga vuran “Güneşin kızları” isimli dizede yar aldı. Peki Dilan çiçek deniz kimdir? Aslen nereli, kaç yaşında?

Dilan çiçek deniz kimdir

1995 Sivas doğumlu olan Dilan Çiçek Deniz Öğretmen bir ailenin kızıdır. Ege ünüversitesi Turizm Rehberliği okurken bir anda okuldan ayrılma kararı alır. Bir çok öğrenci gibi Dilan çiçek Deniz`de farklı bir bölümde devam etmek için ayrılır. Hayalindeki bölüm olan Karşılaştırmalı Edebiyat bölümü okumak için yeniden hazırlanır.Dilan Çiçek Deniz 10 parmağında 10 marifet! oyunculuğun yanı sıra Modellik ve şiir yazarlığıda yapmaktadır. 2010 yılında Henüz 15 yaşındayken “Güneşi Annem Sanırdım” isimli şiir kitapı çıkmıştır. Bir çok oyuncu gibi Dilan`da oyunculuk eğitimini lise yıllarında Tiyatro sahnelerinde almıştır. Henüz 17 yaşındayken Liselerarası Tiyatro Yarışması’na katılmış ve yarışmadan ödülle ayrılmıştır. 2014 yılında Elidor şanpuan markasının düzenlediği Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasına katılır ve 2. olur. 2015 yılında Miami`de düzünlenen Dünya Kainat güzellik yarışmasına katılıp türkiyeyi temsil etmiştir.

Çukur dizisi Sena kimdir

Çukur Dizisi Sena Kimdir?

Çukur`un babası Yamaç Koçovalı`nın Karısı Sena deli dolu, dik kafalı, yaşam enerjisi yüksek ve güzel bir genç kadın.

Dilan isminin anlamı nedir

Dilan Çiçek Deniz kürtmü sorusuna sebep olan Dilan ismi Duğu ve ğüneydoğu anadolu bölğesinde yoğunlukla kullanılan bir isim hal böyle olunca Çukur dizisinin Güzel oyuncusu Sena kürtmü soruları sorulmakta gelin hep beraber “Dilan” isminin anlamını öğrenelim;

İSMİN ANLAMI
Dilan ismi, Halay anlamına gelmektedir
YAZILIŞ ŞEKLİ
İsmin yazılışı Dîlan ve okunuşu Dilan şeklindedir
RENK
Dilan isminin rengi Pembe ‘dir
KÖKEN
Farsça

Dilan çiçek deniz kişisel bilgiler

Tam Adı

Dilan Çiçek Deniz

Doğum Tarihi
28 Şubat 1995 (23 yaşında)

Sevgilisi
Furkan Andıç

Güneş Burcu
Balık

Doğum Yeri (Nereli)
Sivas / Türkiye

Göz Rengi
Kahverengi

Doğal Saç Rengi
Koyu Kahverengi

Kilosu
59

Boyu
1.77 m veya 177 cm

Güncelleme: 23/03/18

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın