Elif Şadoğlu Kimdir - Survivor 2018 Elif Nereli , Kaç yaşında, Boyu kaç? | Fisilti.NET
Biyografi

Elif Şadoğlu Kimdir – Survivor 2018 Elif Nereli , Kaç yaşında, Boyu kaç?

Survivor Elif Şadoğlu Kimdir? buyu kilosu kaç, kaç yaşında, aslen nereli, evli mi, sevgilisi kim, hangi burc gibi bir çok soruya cevap yazımın devamında yer alıyor.

survivor elif şadoğllu

Survivor 2018 bütün hızıyla devam ederken izleyiciler tarafından merak edilen Survivor Elif Şadoğlu sorusuna internetten yanıt aramaya devam etmekte. Gectiğimiz Sezon yarışmacıları arasında yer alan Elif Şadoğlu Survivor 2018`de de yarışma fırsatı buldu ünlüler takımına katıldı. Peki Elif Şadoğlu Kimdir? Kaç yaşında, aslen nereli?

Survivor Elif Şadoğlu Kimdir?

1992 istanbul doğumlu olan Efil Şadoğlu istanbul Ataşehir`de bir spor merkezinde Fitness Eğitmenliği yapmaktadır. Elif Şadoğlu, 2014 TVG ve Fitness şampiyonasında Avrupa Vücut Geliştirme Fitness şampiyonu oldu.Sosyal medyayı sıklıkla kullanan Elif instagram`da paylaştığı fotoğraflarıyla dikkati çekmeyi başarmıştı, Düzgün fiziği Fitness Eğitmeni olmanın verdiği Vucut kas yapısı onu 2017`de yayımlanan Survivor yarışmasında yarışmaya yetmiştir. 5 Hafta yarıştıktan sonra elenmiştir.

elif şadoğlu kimdir

Survivor Elif Şadoğlu İmaj Yeniledi

Survivor 2017`de uzun rasta saç modeliyle akıllarda kalmıştı. Kısacık saçlarıyla yenilenmij imajıyla bam başka bir Elif izliyoruz gecen sezona nazaran daha ırslı daha istekli oluşu ünlüler takımana artı avantaj sağlamakta.

Güncelleme: 23/03/18

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın