Gizem Karaca Kimdir - Boyu kaç, Kaç kilo, Kaç yaşında, Nereli, Sevgilisi kim? | Fisilti.NET
Biyografi

Gizem Karaca Kimdir – Boyu kaç, Kaç kilo, Kaç yaşında, Nereli, Sevgilisi kim?

Adından Sıkça bahsettiren Gizem Karaca Kimdir? aslen nereli, Boyu kaç mc dir, kaç kilodur, Kaç yaşında, sevgilisi kimdir hangi dizilerde rol aldı gibi bir çok suale yanıt yazımızın devamında yer almaktadır.

gizem karaca kimdir

Güzelliği ile büyüleyen Oyuncu Ve Manken olan Gizem Karaca genç yaşına rağmen bir çok projede baş rollerde yer almıştır. Çalıştığı oyunculuk Ajansı`nın tafsiyesi üzerine güzellik yarışmasına katılıp 2. lik elde etmiştir. Çok iyi derecede ingilizce bilen Gizem kısa sürede merak konusu olmuştur. Gizem Karaca kimdir? Aslen nereli, Kaç Yaşındadır oyuncu hakkında kapsamlı bilgi..

Gizem Karaca Kimdir

Gizem Karaca 1992 Yılında Türkiye`nin istanbul Şehrinde dünyaya gelmiştir. Göçmen Kjökenli bir ailenin kızı olan Gizem Henüz 7 yaşlarındayken Amerika`nın Florida Eyaletine taşınmışlardır. İlk okula istanbulda başlayıp ikinci sınıfta Taşındıkları Florida`da devam etmiştir ardından kanada okula gitmiştir iki senede orada okuyan Gizem Karaca bu gel gitler sebebiyle 13 farklı okulda öğrenim görmüştür.

14 Yaşlarında iken istanbul`a dönüş yapan oyuncu Lise eğitimini burada tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünü kazandı. Üniversite öğrenimine devam ederken aynı zamanda bağlı olduğu oyunculuk ajansı`danda faaliyet göstermiştir. 2011 yılında Oyunculuk ajansının ısrarları ile katıltığı güzellik yarışmasına katılmaya karar vermiştir.

Katıldığı Miss Turkey güzellik yarışmasında 2. olmayı başaran Gizem Karaca Muhteşem Yuzyıl isimli dizede bir süre figuranlık yapmıştır. Uluslar arası güzellik yarışması olan Miss World yarışmasında Türkiye`yi temsil etmiş fakat başarı elde edememiştir.

gizem karaca miss world

Türkiye Gizem Karaca`yı “Eve Düşen Yıldırım” isimli dizede tanıdı Muazzez karakteri ile başrol oynadığı dizide göstermiş olduğu üstün performans bütün dikkatleri üzerine çekmiştir. Muazzez karakteri ile göstermiş olduğu performans üzerine “Emirin Yolu “isimli dizide baş rol oynamıştır ardından 2014 yılında Star TV ekranlarında yayımlanan “Güzel Köylü” dizisinde Gül karakterine hayat vermiştir. Şu sıralar Kanal D Ekranlarında Yayımlanacak olan İnsanlık Suçu isimli dizide Suna Değirmenci karakterini canlandıracak olan Güzel oyuncu Kaan Yıldırım, Melike İpek Yalova, Serkay Tütüncü, Cankat Aydos gibi isimlerle bu projede yer alacak. Peki İnsanlık Suçu Suna Kimdir? tanıyalım;

insanlık suçu dizisi  Suna kimdir

İnsanlık Suçu Suna Degirmenci Kimdir?

Suna Degirmenci 23 yaşında narin, kırılgan ve zarif bir genç kızdır. İyi koşullarda büyüyen Suna gayet allaçak gönüllü ve sevecen bir yapıya sahiptir. Babasının iflas edip kaçmasıyla birlikte büyük bir travma geçirmiştir.Bu süreçte onlara destek olan ve yanlarında olan Sami`yi baba olarak benimsemiştir.Annesi Cavidan`ın bitmeyen istekleri nedeniyle, Sami`nin oğlu olan Gökhan!la olan ilişkisini kesmemiştir.

Gizem Karaca Kişisel Bilgiler

Tam Adı

Gizem Karaca

Doğum Tarihi
7 Eylül 1992

2018 Yılına Göre Yaşı
26 Yaşında

Güneş Burcu
Yengeç

Sevgilisi / Eşi
Kemal Ekmekçi

Mesleği
Oyuncu

Doğum Yeri (Nereli)
İstanbul / Türkiye

Göz Rengi
Ela

Doğal Saç Rengi
Kumral

Kilosu
55

Boyu
1.70 m veya 170 cm

Güncelleme: 27/03/18

Benzer Konular

Comments (1)

Bir Cevap Yazın