Gonca Vuslateri Kimdir - Boyu kaç, Kaç yaşında, Nereli sevgilisi kim? | Fisilti.NET
Biyografi

Gonca Vuslateri Kimdir – Boyu kaç, Kaç yaşında, Nereli sevgilisi kim?

Gonca Vuslateri Kimdir? aslen nereli boyu kaç cm, kaç yaşında, kilosu kaç, sevgilisi kim, Gonca Vuslateri burcu, oynadığı diziler hangileri? gibi bir çok sorunuza yanıt Gonca Vuslateri`nin hayat hikayesi konlu yazımızda yer alıyor..

Gonca Vuslateri kimdir

Gonca Vuslateri Kimdir Hayatı

Gonca Vuslateri 2 Eylül 1986’da Bursa’nın Kestel ilçesinde dünyaya gelmiştir. Doğumundan kısa bir süre sonra babası astsubay olduğu için yer değiştirmek zorunda kaldılar. Tayin sebebiyle Bursa’dan Adana’ya taşındılar. Yaklaşık 8 yıl boyunca Adana’da devlet lojmanlarında mütevazi bir şekilde yaşamlarını sürdürdükten sonra, babasının emekliliği nedeniyle 1994 yılında tekrardan Bursa’ya yerleşmeye karar verdiler. Fakat, 1998 yılında anne ve babasının boşanma kararı sonrası annesinin yanında kalmaya başladı. Annesi ve ablasıyla İstanbul’a teyzesinin yanına gitmeye karar verdiler. İlkokuldan itibaren oyunculuğa merakı olan Vuslateri, ikinci sınıfta oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır.

 

Kadıköy İntaş Lisesi’nden mezun olduktan sonra 2003’de Müjdat Gezen tiyatrosunda görev almıştır. Kardeşi gibi sanatçı olan Gonca Vuslateri‘nin ablası Aslı Vuslateri ise biraz daha gözden uzak kalmayı tercih etmiş ve başarılı bir müzisyen olarak ‘Dot’ tiyatrosunda çalışmıştır.

İlk oyunculuk deneyimini dönemin popüler dizisi ‘Ruhsar‘ adlı dizide yaşamıştır. Bu dizide Cem Davran ve Hande Ateizi gibi ünlü isimlerle birlikte çalışmıştır. Asıl çıkışını ise ‘Küçük Sırlar dizisinde yapmıştır. Özellikle genç kesimden, bu dizi sayesinde büyük bir hayran kitlesi edinmiştir. Ayrıca Gürse Birsel’in yazdığı ‘Yalan Dünya’ adlı dizide Orçun karakterinin kız arkadaşı olarak senaryoya dahil olmuş, aynı zamanda dizinin Vasfiye Teyze karakterinide başarıyla canlandırarak replikleriyle büyük beğeni toplamıştır. Yalan Dünya dizisindeki canlandırdığı iki karakter de Türk dizi tarihindeki unutulmaz kadın karakterler arasına girmeyi başarmıştır. Gonca Vuslateri, fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut’la uzun süre birliktelik yaşamıştır. Ancak gözden uzak yaşadığı bu ilişki sessiz sedasız bir şekilde bitmiştir. 31 Aralık 2015’de ise tatil için gittiği Phuket’te şimdiki eşi olan Edip Burak Erdoğan’la tanışmıştır. Fakat bu birliktelikten de beklediğini bulamayan genç sanatçı, evliliğini sadece 2018 yılına kadar sürdürebilmiştir. Bu yıl ayrılık kararı alan çift, haberi sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımla duyurmuştur.

tehlikeli karım derin kimdir

Ruhsar, Eyvah Kızım Büyüdü, Aliye, Kız Babası, Canım Ailem, Bornova Bornova, Kaybedenler Kulübü, Küçük Sırlar, Yerden Yüksek, Yalan Dünya, Bizans Oyunları, Anne, Düğüm Salonu dizilerinde rol almıştır. Son olarakta, hala devam etmekte olan Tehlikeli Karım dizisinde Derin karakterini canlandırmaktadır.

Gonca Vuslateri Kişisel bilgileri

Tam Adı

Nazlı Gonca Vuslateri

Doğum Tarihi
2 Eylül 1986 (32 yaşında)

Sevgilisi
Edip Burak Ertoğan

Güneş Burcu
Başak

Doğum Yeri (Nereli)
Bursa / Türkiye

Göz Rengi
Ela

Doğal Saç Rengi
Koyu Kahverengi

Kilosu
52

Boyu
1.63 m veya 163 cm

Güncelleme: 10/04/18

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın