Kaan Yıldırım Kimdir – Kaç yaşında, Nereli, Boyu kaç, Sevgilisi kim? | Fisilti.NET
Biyografi

Kaan Yıldırım Kimdir – Kaç yaşında, Nereli, Boyu kaç, Sevgilisi kim?

Genç oyuncu Kaan yıldırım Kimdir? aslen nereli, boyu kaç cm, kaç yaşında, sevgilisi kim, hangi dizilerde oynadı, evli mi, öğrenim durumu nedir burcu nedir gibi bir çok soruya yanıt bulabileceğiniz Kaan Yıldırım Hayatı konulu yazımızın detayları aşağıda bulunmakta..

kaan yıldırım kimdir

Kaan Yıldırım Kimdir? Hayatı

Kanal D’de yeni başlayan İnsanlık Suçu dizisinin başrolünde yer alan ve son dönemin sevilen isimlerinden biri olan Kaan Yıldırım dizi oyuncusudur. Asıl şöhretini Ulan İstanbul dizisi ile yakalamıştır. Ancak daha öncesinde de önemli projelerde yer almıştr. Sırası ile Kayıp, Ulan İstanbul, Adı Mutluluk, Kalbim Yangın yeri ve son olarakta Kanal D ekranlarında yeni başlayan İnsanlık Suçu dizilerinde rol almıştır.

Özellikle genç kızların hayranlık duyduğu başarılı oyuncu Kaan Yıldırım, 24 Aralık 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatı da dizi kariyeri gibi parlak olan genç oyuncu, Üniversiteyi’de dünyanın en elit eğitim sistemlerinden birine sahip olan Birleşik Krallık’ta okumuştur. Londra Branel Üniversitesi Pazarlama bölümünden mezun olan başarılı isim, eğitim aldığı bölüm üzerinden değil de çocukluğundan beri en büyük hayali olan oyunculuk mesleği üzerinden kariyerine devam etme kararı almıştır. Bu azim sayesinde de dizi sektörünün aranan isimleri arasına girmiştir.1.80 boyunda ve 72 kilo olan Kaan Yıldırım, Oğlak burcudur. Başarılı isim, bu mesleğe adım atmadan önce de oyunculuk konusunda eğitim almıştır. Atölye Craft akademide Kamera Önü Oyunculuk konusunda aldığı ciddi eğitim, iyi bir oyuncu olması için gereken altyapıyı hazırlamıştır. Kaan Yıldırım’ ın oyunculuk konusunda aldığı eğitim bununla da sınırlı değildir. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde de ikinci kez oyunculuk eğitimi almıştır.

Asıl şöhretini Ulan İstanbul adlı diziyle yakalamıştır. Ulan İstanbul dizisinde, Uğur Polat, Şebnem Bozoklu ve Erkan Kolçak gibi başarılı isimlerle birlikte rol almıştır. Bu dizideki başarılı performansı ile tanınmış ve birçok hayran kazanmıştır. Ulan İstanbul dizisindeki Ferdi karakterine hayat veren Kaan Yıldırım’ın önü, bu projeden sonra açılmıştır demek yanlış olmayacaktır. Adı Mutluluk dizisinde Ezgi Eyüboğlu ile birlikte rol almıştır.

kaan yıldırım ezgi eyüpoğlu

Bu beraberlik daha sonrasına evlilğe dönüşmüştür. Çift 14 Mayıs 2016 tarihinde Esma Sultan Yalısı’nda dünya evine girmiştir. Kaan Yıldırım sadece dizi oyuncusu olmakla kalmamış aynı zamanda bazı projelerin yapımcılığını da üstlenmiştir. 2014 yapımı Ümmü Sıbyan:Zifir adlı korku filminin ve 2015 yapımı Yok Artık! filminin yapımcılığını yapmıştır.

Kaan Yıldırım Kişisel Bilgiler

Tam Adı

Kaan Yıldırım

Doğum Tarihi
24 Aralık 1986 (30 yaşında)

Sevgilisi/Eşi
Ezgi Eyüboğlu

Güneş Burcu
Oğlak

Doğum Yeri (Nereli)
İstanbul / Türkiye

Mesleği
Oyuncu

Göz Rengi
Açık Kahverengi

Doğal Saç Rengi
Siyah

Kilosu
70

Boyu
1.80 m veya 180 cm

Güncelleme: 12/04/18

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın