Nagihan Karadere Kimdir - Survivor Nagihan nereli, Boyu kilosu kaç? | Fisilti.NET
Biyografi

Nagihan Karadere Kimdir – Survivor Nagihan nereli, Boyu kilosu kaç?

Survivor 2018 Gönüllüler takımında yer alan Nagihan Karadere kimdir? Aslen nereli, kaç yaşında,  boyu kilosu kaç, İşte Nagihan karadere`nin Hayat hikayesi.nagihan karadere kimdir

Survivor Nagihan Karadere Kimdir

Survivor yarışmasındaki başarısıyla ve hırsıyla tanınan Nagihan Karadere 27 Aralık 1984 yılında Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde dünyaya geldi. Fenerbahçe kulübünün sporcusu olarak atletizm dalında yetişti.Sürat koşularında birçok müsabakada yer aldı.2003 yılında 13-14 Eylül tarihlerinde Köstence’de düzenlenen Balkan Gençler Atletizm Şampiyonası’na katılmıştır. Bu şampiyonada 400 metre branşında altın madalya kazmıştır. Aynı şampiyonada gerçekleşen 4×400 metre bayrak yarışında gümüş madalya kazanmıştır. 4×100 metre bayrak yarışında ise bronz madalya kazanmıştır.

atlet nagihan karadere

Sürat koşuları dalında pek çok madalya sahibi olan Nagihan Karadere 2011 yılında Çin’in Shenzhen şehrinde düzenlenen 2011 Dünya Üniversite Yaz Oyunları’nda ülkemizi temsil ederek bayrak yarışında gümüş madalya kazanmıştır. Nagihan Karadere’nin aynı zamanda 400 metre engelli yarışında da bronz madalya almaya hak kazanmıştır. 2012 yılında düzenlenen Yaz Olimpiyatları’nda, atletizm dalında 400 metre engelli seçmelerinde hatalı çıkış yapan Nagihan Karadere yarış dışı bırakıldı. Londra Olimpiyat Stadyumu’nda gerçekleşen elemelerde 4.seride yarışmak üzere yerini aldı. 4 numaralı kulvarda yerini alan Nagihan Karadere tabanca sesini duymadan çıkış yapan Nagihan Karadere yarış dışı bırakıldı.

survivor nagihan
7 Şubat 2016 yılında başlayan “Survivor 2016”adlı yarışmada yer alan ünlüler takımında yer aldı. Yarışma boyunca performansı ile izleyenleri kendine hayran bırakan Nagihan Karadere aynı zamanda adadaki yarışmacı arkadaşlarıyla olan tartışmalarıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yarışmanın Kıbrıs finaline gitmeyi başaran Nagihan Karadere burada yarışmadan elendi. Yarışmadan sonra ekranlarda sık sık gördüğümüz Nagihan Karadere halkın sevgisini kazanmayı başardı. Uğur Gökçe ile olan evliliğinden 2015 doğumlu Ece Arven Gökçe adında bir kızı bulunmaktadır. 20 Nisan 2017 tarihinde eşinden boşanan Nagihan Karadere aynı dönemde Tekirdağ’da çekilen “Ah İstanbul Ah”adlı filmde ‘evde kalmış kız’ rolünü canlandırarak yer almıştır. Nagihan Karadere şu an iş adamı Ramiz Özbay ile birlikteliğini sürdürüyor. Nagihan Karadere şu anda 10 şubat 2018’de başlayan Acun Ilıcalı’nın düzenlediği ‘Survivor 2018 All Star’adlı yarışmada yer almaktadır. Yarışmaya ünlüler takımında başlayan Nagihan Karadere oyunlarda oynatılmadığı gerekçesiyle arkadaşlarıyla sorun yaşadığı için kendi isteği ile gönüllüler takımına geçmiştir.

Nagihan Karadere Kişisel Bilgiler

Adı Soyadı: Nagihan Karadere
Doğum Tarihi: 1 Ocak 1984
Nereli: Osmaniye
Burcu: Oğlak Burcu
Kilosu: 63 kg
Boyu: 172 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Koyu Kahverengi
Eğitim Durumu: Bilinmiyor
Sevgilisi: Ramiz Özbay
Evli mi: Hayır
Eşi: Yok
İnstagram Hesabı:www.instagram.com/nagihankaradere
Twitter Hesabı: twitter.com/nagihankaradere

Güncelleme: 29/04/18

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın